black panther 2

Yeni Kaptan Amerika’nın Black Panther 2 Yorumu

Anthony Mackie, Black Panther 2 filmi hakkında görüşlerini açıkladı. Sam Wilson karakterini canlandıran oyuncu The Falcon and The Winter Soldier dizisinden sonra Kaptan Amerika unvanını almıştı. Başarılı oyuncu Chadwick Boseman’a saygısını gösterisinde bulunmaktan da kaçınmadı. Geçtiğimiz günlerde ismi duyurulan Black Panther 2 filmi hakkında ise şu sözleri sarf etti:

“Bu harika, Chadwick Boseman’ın mirasını devam ettirmenin önemli olduğunu hissediyorum. Black Panther şemsiyesinin altında toplanan bir sürü harika oyuncu var ve bu miras devam edecek. Yani bunu sadece Black Panther ile kısıtlamayıp Wakanda hakkında yaptıkları için heyecanlıyım. “

Black Panther 2 Beklentisi

Wakanda Forever hakkında olumlu sözler sarf eden oyuncu konu Chadwick Boseman‘a gelince saygısını belirtmekten çekinmedi. Düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Her şeyi doğru şekilde yapılmasını istiyorsun. Cevabın ne olduğunu bilmiyorum. Doğru şeyin ne olduğunu da bilmiyorum. Sadece Chadwick için doğru olanın yapıldığından emin olmak istiyorum.”

Geçtiğimiz günlerde Nakia karakterini canlandıran Lupita Nyong’o da benzer şekilde açıklamalarda bulunmuştu. Mackie’e Wakanda’ya gidip gitmeyeceği sorulduğunda ise keyiflibir cevap verdi.

“Pasaportum ve Wakanda vizem var. Hatta Wakanda’ya gidebilmek için aşı bile oldum.”

Tabii ki Sam Wilson çok rahat Wakanda’ya gidebilir. Wakanda ile aralarının iyi olduğunu Wakanda teknolojisi ile yapılmış yeni kanatlarından anlayabiliyoruz. Bir de Bucky gerçeği var. Wakanda’da White Wolf unvanını alan Bucky şu an Sam ile çok sıkı bir bağ kurmuş durumda. Wakanda White Wolf’un istediğini kolay kolay geri çevirmez diye düşünüyoruz.

BAKMADAN GEÇME: CHRİS HEMSWORTH’ÜN EĞLENCELİ THOR LOVE AND THUNDER PAYLAŞIMI