Winx Efsanesi Kader 2. sezon

Winx Efsanesi Kader 2. Sezon Duyurusu

Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkan Winx Efsanesi Kader 2. sezon duyurusuyla karşımıza çıktı. Çok izlenen ama bir o kadar da eleştirilen dizinin akibeti belli oldu.

Bakmadan Geçme: Emma Stone’lu Cruelle Fragmanı Türkçe Altyazılı

Winx’in dizi olarak karşımıza çıkacağı aslında uzun süre önce açıklanmıştı. Merakla beklenen dizi 2021 senesinin başında izleyici karşısına çıktı. Asıl Winx Club hikayesine bağlı kalmamayı tercih etti. Bu sebeple kimi izleyiciler diziyi çok eleştirirken, kimileri bu değişiklikten memnun kaldı. Olaylar kendini sıradan bir insan zanneden Bloom’un Alfea Koleji’ne adım atmasıyla başlıyor. Peri olduğunu kısa süre önce keşfeden Bloom aynı zamanda kim olduğunu ve nereden geldiğini sorguluyor. Bu süreçte hem güçlerini keşfediyor hem de yeni arkadaşlar ediniyor. Tabii düşman edinmeye başlaması da pek uzun sürmüyor. Kısa süre içinde kendisini gerçekten çok karmaşık olayların tam merkezinde buluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Abigail Cowen, Hannah van der, Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum ve Danny Griffin gibi isimler yer alıyor. Chilling Adventures of Sabrina dizisinden tanıdığımız Abigail Cowen, Bloom karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Winx Efsanesi Kader 2. Sezon Müjdesi

Orijinaliyle bağlantılı olmasa da, Winx Efsanesi’nin bir yandan eleştirilmesi bir yandan da sevilmesi dizinin ilk sezonunun çok izlenmesine sebep oldu. Netflix bu durumdan çok memnun kalmış olmalı ki, Winx Efsanesi Kader dizisinin ikinci sezon onayı aldığı duyuruldu. Henüz ikinci sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı belli değil. Fakat Winx Efsanesi Kader 2. sezon duyuru videosunu hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz.