Agatha Harkness Şarkısı

WandaVision Agatha Harkness Şarkısı Türkçe Altyazılı

WandaVision 7. bölüm finalinde Agnes karakterinin aslında kim olduğunu öğrendik. Bunu aslında Agatha Harkness şarkısı ile öğrendik de diyebiliriz. Şimdi bu şarkıyı Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz!

Kısaca özet geçmek gerekirse, WandaVision dizisinin kötüsünün kim olduğu en başından beri merak ediliyordu. Hepimizin bu konuda tahminleri vardı. Fakat bu tahminlerin ne kadarının doğru çıkacağını bilmiyorduk. Hepimizin şüphelendiği isimlerden biri Agnes’ti. Onun çizgi romanlarda gördüğümüz Agatha Harkness olabileceğini düşünüyorduk. Agnes ismi de asıl adı ve soyadının başıyla sonunun birleştirilmesinden oluşmuş gibiydi. Sonunda bu tahminlerimizin doğru olduğunu gördük.

Agatha Harkness Şarkısı Türkçe Altyazılı

WandaVision’ın 7. bölümünde Agnes gerçekte Agatha Harkness olduğunu açıkladı. Ardından en başından beri işleri bozan kişinin kendisi olduğunu kısa ama aklımıza takılan bir şarkıyla açıkladı. Bu şarkı günlerdir beynimizde çalmaya devam ediyor. Sonunda bu güzel şarkıyı Türkçe altyazılı şekilde sizinle paylaşmak istedik. Agatha Harkness’ın şarkısını hemen aşağıda bulup dinleyebilirsiniz!