WandaVision 2. sezon

WandaVision 2. Sezon Gelecek Mi?

Disney+ üzerinden izleyici karşısına çıkan WandaVision çok sevildi. Peki WandaVision 2. sezon olacak mı? Bu konuda bizleri hiç de şaşırtmayan bir açıklama geldi.

Başrollerinde Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin yer aldığı WandaVision son zamanların en popüler işleri arasında yer alıyor. Dizinin her bölümü farklı bir klasik komediden esinleniyor. Fakat olaylar komediyle sınırlı kalmıyor. Dizide merak unsuru her bölümde daha belirgin hale geliyor. Gerginlik giderek tırmanıyor. Her bölümde o kadar fazla detay yer alıyor ki, izleyiciler hepsini bulmakta zorlanıyor. Özetle dizinin her hafta daha iyi ve daha keyifli bölümlerle karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Dizi bu kadar beğenilince “Acaba devamı gelecek mi?” sorusu da gündeme gelmişti. Sonunda bu konuda net bir cevap aldık.

WandaVision 2. Sezon Olacak Mı?

Marvel’ın başında yer alan Kevin Feige, WandaVision hakkında konuştu. Kendisine yöneltilen soru üzerine ikinci sezon ihtimali hakkında konuştu. WandaVision’ın ikinci sezonu konusunda bir planları olmadığını açıkladı. Çünkü finalden sonra hikaye Doctor Strange and the Multiverse of Madness ile devam edecek. O da 25 Mart 2022’de vizyona girecek. Açıkçası ikinci sezonun olmayacağını tahmin ediyorduk fakat bu açıklamayla durum netlik kazandı.

Bakmadan Geçme: Loki 1. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

WandaVision büyük heyecan yaratan finaliyle 5 Mart’ta karşımıza çıkacak. Bakalım finalde neler olacak? Doctor Strange and the Multiverse of Madness’de neler göreceğiz? Merakla bekliyoruz!