Venom 2

Venom 2 Yönetmeni MCU Sorusuna Açıklık Getirdi

Venom: Let There Be Carnage filminden ilk fragman çıktı. Hemen ardından Venom 2 filminin yönetmeni Andy Serkis, MCU konusunda dikkat çeken bir açıklamaya imza attı.

Bildiğiniz gibi Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’nde yer alıyor. Fakat aynı durum Venom için söz konusu değil. Hayranlar iki karakterin bir araya gelmesini dört gözle beklese de, bu buluşma yakın zamanda olmayacak gibi. Venom: Let There Be Carnage fragmanın ardından, filmin yönetmeni Andy Serkis IGN’ye konuştu. Şu sözleri sarf etti:

“Marvel dünyasında Venom ve Örümcek Adam arasında bir bağ var elbette. Fakat bu filmde Venom’un kendi dünyası varmış gibi davranıyoruz. Arada zaman zaman göndermeler yapıyoruz. Daily Bugle gazetesi vs. ile fakat Eddie’nin başka Örümcek Adam karakterlerinden haberi yok. Kimsenin yok. Bu filmi çekerken bu şekilde davrandık. Filmi izlerken nasıl göndermeler bulacağınızı bekleyip göreceğiz.”

Venom 2 Öncesinde Spider-Man ve Venom

Birçok çizgi roman fanını heyecanlandıran Venom Spider-Man kavgasını kanlı canlı olarak 2007’de çıkan Spider-Man 3 filminde görmüştük. Film genel olarak başarılı olmasa da bu kavgayı görmek fanları heyecanlandırmıştı. Bazı söylentilere göre Venom: Let There Be Carnage filminde oyuncu Tom Holland’ın oynadığı Spider-Man’in gözükmesi bekleniyor. Bakalım sadece söylenti olarak mı kalacak yoksa cidden görecek miyiz?
İlk film hayranlar tarafından çok beğenilmese de gişede ki başarısından dolayı yapımcı şirket Sony ikinci filmin hazırlıklarına hemen başladı. Venom: Let There Be Carnage filminin yönetmen koltuğunda Yüzüklerin Efendisi ve Maymunlar Cehennemi filmleriyle tanınan İngiliz oyuncu Andy Serkis oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Naomie Harris bulunuyor. Venom: Let There Be Carnage filmi son bilgilere göre 24 Eylül 2021 tarihinde vizyona girecek.