Venom 2 Fragmanı

Venom 2 Fragmanı Sonunda Çıktı

Venom 2 filminin fragmanı hayranlar tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Bu bekleyiş sonunda son buldu ve ilk fragman gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi Venom: Let There Be Carnage filminin yönetmenliğini Andy Serkis üstleniyor. Yönetmenlik görevini ilk filmi çeken Ruben Fleischer’dan devraldı. Onu Yüzüklerin Efendisi ve Maymunlar Cehennemi filmleriyle tanıyoruz. Şimdi de yönetmenliğini görme şansı yakalayacağız. Başrolde Tom Hardy yer alıyor. Carnage karakterine ise Woody Harrelson hayat veriyor. Onlara Michelle Williams ve Naomie Harris de eşlik ediyor. İlk film eleştirmenler tarafından pek beğenilmemişti. Fakat izleyiciler Venom ve Eddie arasındaki ilişkiye bayılmıştı. Bu da devam filminin gelmesi için yeterli oldu.

Venom 2 Fragmanı İzleyicileri İkiye Böldü

Fragmanda Eddie ve Venom arasındaki ilişkiye ağırlık verildiğini görüyoruz. Aynı zamanda filmin isminde de kendine yer bulan Carnage karşımıza çıkıyor. Hem sarf ettiği sözler hem de görünüşüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Onun filmdeki görüntüsü ve fragmanın tarzı izleyicileri ikiye böldü. Kimileri fragmanı çok beğenirken, kimileri filme dair beklentileri düşürmenin daha iyi olacağı sonucuna vardı. Açıklası ben ikinci kategoride yer alıyorum. Fragmanın ortasında biraz sıkıldığımı da itiraf ediyorum.

BAKMADAN GEÇME: VENOM 2 YÖNETMENİ MCU SORUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ

Venom: Let There Be Carnage filmi 24 Eylül 2021 tarihinde vizyona girecek. Tabii salgın yüzünden ertelenmesi gerekmezse… Filmin ilk fragmanını Türkçe altyazılı olarak hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz. Bakalım fragmanı beğenecek misiniz?