Tom Holland ve WandaVision

Tom Holland ve WandaVision Övgüsü

Spider-Man 3 filminin çekimleri sebebiyle gündemde olan Tom Holland ve WandaVision aynı cümlede! Bu sizi şaşırtabilir fakat genç oyuncu diziyi güncel olarak takip ettiğini açıkladı. O da bizler gibi teori üretiyor gibi görünüyor.

Tom Holland aslında Marvel Sinematik Evreni’ne katılmadan önce de büyük bir hayran olduğunu daha önce açıklamıştı. Holland, Spider-Man olarak karşımıza çıkarken Marvel hayranlığını da tam gaz sürdürüyor. Genç oyuncu Playlist‘e konuştu. Kendisine yöneltilen soru üzerine WandaVision dizisini takip ettiğini açıkladı.

Tom Holland ve WandaVision Yorumları

“WandaVision’a kafayı takmış durumdayım. Şimdiye kadar en sevdiğim Marvel işi oldu. Diziye bayılıyorum. Sette her hafta cumartesi gününü dizi ele geçirdi. Hafta sonları da çalışıyoruz. Her cumartesi günü setteki herkes diziyi konuşuyor, teorilerini paylaşıyor. Her hafta yeni bölümü beklemeyi seviyorum. Elizabeth Olsen kesinlikle inanılmaz. Farklı türde oyunculuklara geçiş yapışı inanılmaz. Üstüne çok komik. Gerçekten çok komik. Geçen bölüm Paul röportaj veriyordu. Resmen uluyarak güldüm. Çok komikti. O da çok başarılı. İkisi de öyle. Çok sevdim.”

Bakmadan Geçme: WandaVision Agatha Harkness Şarkısı Türkçe Altyazılı

Görünen o ki Tom Holland da tıpkı bizler gibi WandaVision’a sarmış durumda. Onun açıklamalarına da katılmadan edemiyoruz. Gerçekten hem dizi, hem de oyunculuklar şahane. Finalde neler olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Bakalım dizinin finali Spider-Man 3’te olacakları nasıl etkileyecek?