Thor Love and Thunder

Thor Love and Thunder Filminde Göreceğimiz Sürpriz İsimler

Thor Love and Thunder filmi yıldız oyuncuları sürpriz karakterlerle karşımıza çıkartmayı planlıyor. Peki filmde hangi oyuncuları, ne şekilde göreceğiz?

Luke Hemsworth

Chris Hemsworth’ün kardeşini Thor Ragnarok filminde de görmüştük. Odin kılığına giren Loki, kendi hikayesini istediği gibi anlattığı bir tiyatro oyunu tasarlamıştı. Bu oyunda da Thor’u Luke Hemsworth canlandırıyordu. Thor 4’te yeni bir tiyatro oyuncu göreceğiz ve Luke Hemsworth de Thor’u canlandırmayı sürdürecek.

Matt Damon

Asgard’daki tiyatro oyununda Loki karakterini de Matt Damon canlandırıyordu. Hikayenin devamı tiyatro sahnesine aktarılacağı için Matt Damon’ın Loki’sini de görmeye devam edeceğiz.

Bakmadan Geçme: Emilia Clarke, Marvel Sinematik Evreni’ne Katılıyor

Sam Neill

Sam Neill de Thor Ragnarok’taki tiyatro oyununda yer alıp, geri dönen oyuncular arasında yer alıyor. Onu da filmde Odin’i canlandırırken görmüştük.

Thor Love and Thunder

Melissa McCarthy

Ekibe yeni katılan isimlerden biri Melissa McCarthy. Başarılı oyuncu Asgard’ın kraliyet ailesinin yaşadıklarını anlatan oyunda Hela karakteriyle karşımıza çıkacak. Thor ve Loki’nin onu nasıl alt ettiğini bu sefer de tiyatro oyununda göreceğiz. Melissa McCarthy’nin Hela karakterine nasıl hayat vereceği, oyunda ne şekilde ele alınacağını çok merak ediyoruz.

Russell Crowe

Başarılı oyuncu Russell Crowe da Thor Love and Thunder filminde karşımıza çıkacak. Önceki oyuncuların aksine Russell Crowe’un hangi karaktere hayat vereceğini bilmiyoruz. Karşımıza kendisi olarak da çıkabilir, hiç beklemediğimiz bir karakterle de… Fakat onun filmdeki rolünün çok kısa olduğu söyleniyor.