The Walking Dead 11. sezon

The Walking Dead 11. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Yakında final yaparak izleyicilere veda etmeye hazırlanan The Walking Dead 11. sezon bölümleriyle ne zaman karşımıza çıkacak? Bu konuda sonunda fikir sahibi olabildik.

The Walking Dead geçtiğimiz 10 yıla damgasını vuran dizilerden biri oldu. Zombi hikayelerini sevenlerin ilgiyle takip ettiği dizi zamanla çok kan kaybı yaşadı. Hikayedeki iniş çıkışlar da zamanla izleyicilerin belli bir kısmının uzaklaşmasına sebep oldu. Buna rağmen bu dünya Fear the Walking Dead ve The Walking Dead: World Beyond ile birlikte genişledi. İleride de Rick Grimes’ın merkezinde yer alacağı bir film serisinin geleceğini biliyoruz. Fakat bu süreçte her şeyi başlatan The Walking Dead’e veda edeceğiz.

Bakmadan Geçme: Loki 1. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Diziyi takip edenler zaten biliyor, The Walking Dead’in onuncu sezonu Covid-19 sebebiyle aksaklıklar yaşadı. Normalde onuncu sezonun geçen sene tamamlanmış olması gerekiyordu. Fakat sezon finalinin gelmesi salgın sebebiyle gecikmişti. Şimdi bir türlü izleyemediğimiz bölümler kaldığı yerden izleyici karşısına çıkıyor. Bu yeni bölümlerle birlikte 11. sezonun ne zaman çıkacağı da belli oldu.

The Walking Dead’e ev sahipliği yapan AMC kanalı ufak bir tanıtım yayınladı. Bu tanıtımla birlikte The Walking Dead 11. sezon bölümlerinin 22 Ağustos‘tan itibaren ekrana geleceği duyuruldu. Artık son sezonu ne zaman beklememiz gerektiği hakkında fikir sahibi olabildik. Bakalım son yıllara damga vuran The Walking Dead nasıl bitecek?