The Suicide Squad

The Suicide Squad Fragmanıyla Ekip Yenileniyor

James Gunn tarafından yönetilen The Suicide Squad filminden yepyeni bir tanıtım geldi. İlkinden daha başarılı olan bu tanıtım heyecan uyandırdı.

Bildiğiniz gibi aslında başka bir Suicide Squad filmi izlemiştik. David Ayer’in yönettiği film çıkartılan sahnelerden sonra beklentileri karşılayamamıştı. Bu hayal kırıklığı sonrasında Warner Bros. yeni bir film çekmeye karar verdi. Bu filmin kamera arkasında ise Guardians of the Galaxy serisinin yönetmeni James Gunn yer alıyor. Harley Quinn ve Rick Flagg gibi karakterler geri dönüyor. Bloodsport, King Shark, Peacemaker, Polka-Dot Man yeni kötüler de hikayeye dahil ediliyor. Bu filmin kötüsü olarak ise Starro’yu görüyoruz. Starro’yu da Thor filmlerini devralan James Gunn’ın seslendireceği söyleniyor.

The Suicide Squad ve Yıldızlardan Oluşan Kadro

Filmin tam oyuncu kadrosu ise dolu dolu! Margot Robbie, Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Jai Courtney, Michael Rooker, Flula Borg, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Steve Agee, Mayling Ng, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson, Nathan Fillion, Sean Gunn, Storm Reid, Taika Waititi, Joaquín Cosío, Juan Diego Botto ve Sylvester Stallone filmin yıldızları arasında yer alıyor.

Bakmadan Geçme: Black Widow Yeni Fragmanıyla Heyecanlandırıyor

Türkçe ismi İntihar Timi olan filmin vizyon tarihi 6 Ağustos 2021 olarak açıklandı. Bakalım The Suicide Squad o dönemde vizyona girebilecek mi? Yoksa ertelenmek zorunda mı kalacak? Filmin Türkiye’deki gösterim tarihi ise belli değil. Yeni fragmanı hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz. Fragmandaki altyazı çevirisi Saklı Kumanda’ya aittir.