The Office

The Office Dizisi Devam Edebilir Mi?

The Office en dizi komedi dizileri denildiği zaman akla gelen ilk örneklerden biri. Farklı tarzıyla hala izleyicileri ekran başına çekmeyi başarıyor. Peki bu dizinin devam etmesi mümkün mü?

Bildiğiniz gibi Amerikan televizyonu son yıllarda sevilen yapımları geri döndürmekle meşgul. Pek çok klasik dizi aynı ekiple yola devam etme kararı alıyor. Bazen de aynı hikayenin farklı bir kadro tarafından yeniden çekilmesine şahit oluyoruz. Bu sebeptendir ki “The Office devam edebilir mi?” sorusu son yıllarda defalarca gündeme geldi. Bu soru dizinin oyuncularına yöneltiğinde hepsinden olumlu yanıtlar aldık. Buna rağmen diziyi geri döndürme gibi bir girişim henüz yapılmadı.

The Office 2021 senesinin başında Netflix Amerika’dan ayrıldı. Dizi zamanında yayınlandığı NBC’nin ücretsiz internet plarformu olan Peacock’a taşındı. Bununla birlikte diziden kesilen pek çok sahne de hayranlarla paylaşıldı. Bu süreçte The Office’in Amerikan versiyonunu çeken Greg Daniels’a “The Office devam edecek mi?” sorusu yöneltildi. O da şu sözlerle cevap verdi:

“Hayır ama devam etmesi imkansız da değil. Kesinlikle imkansız değil. Eğer böyle bir proje olursa kesinlikle dahil olmak isterim. Öte yandan şu an üzerinde çalıştığım iki dizim var.”

Greg Daniels’ın bahsettiği diziler Netflix’te ekrana gelen Space Force ve Amazon Prime Video dizisi Upload. Bakalım bu arada The Office’i geri döndürme fikri yeniden gündeme gelecek mi?