The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier: Zemo Dansının Perde Arkası

The Falcon and the Winter Soldier dizisinin üçüncü bölümünde Baron Zemo karakterini dans ederken gördük. Peki bu sahnenin perde arkasında neler yaşandı? Süreci karakteri canlandıran Daniel Brühl anlatıyor.

Bildiğiniz gibi Disney+ için hazırlanan The Falcon and the Winter Soldier’ın her hafta yeni bir bölümünü izleme fırsatı elde ediyoruz. Dizinin üçüncü bölümünde ise Baron Zemo hikayeye dahil oldu. Onun Madripoor’daki gece kulübünde dans ettiği kısa sahne ise Marvel hayranlarının en fazla keyif aldığı anlardan biriydi. Hayranların olumlu tepkileri sonrasında karakteri canlandıran Daniel Brühl bu sahnenin aslında doğaçlama olduğunu ve çok daha uzun bir dans çektiklerini açıkladı.

The Falcon and the Winter Soldier Dansı

“Çok komikti. Bu dans sahnesini doğaçlama olarak çektik. Kalabalığı dans ederken görünce uzun zamandır Almanya’da hapiste olan Zemo’nun da biraz rahatlamaya, dans hareketlerini göstermeye ihtiyacı olduğunu düşündüm. Çekimler sırasında Anthony ve Sebastian’ın tepkileri çok eğlenceliydi. Çok eğlenmemize rağmen dans sahnesinin diziden kesileceğine yüzde 100 emindim. Sahneyi tuttuklarını görünce hem şaşırdım hem de çok sevindim. Normalde Zemo’nun dansı çok daha uzundu fakat onlar ufak bir kısmını kullanmayı tercih etmiş. Zaten başta ne olduğunu anlamadım. Sonra arkadaşlarımdan eğlenceli mesajlar almaya başladım.”

Bakmadan Geçme: Joss Whedon ve Gal Gadot Arasında Neler Yaşandı?

Altı bölümlük bir macera olan Falcon and Winter Soldier dizisi 23 Nisan’da son bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Bakalım Sam Wilson ve Bucky Barnes’ın bu macerası nasıl sonuçlanacak?