The Falcon and The Winter Soldier
null

The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı | Türkçe Altyazılı

Marvel stüdyolarının yeni dizisi The Falcon and The Winter Soldier fragmanı ile karşımıza çıkıyor. Bizleri aksiyon ve heyecan dolu bir dizi bekliyor gibi görünüyor.

The Falcon and The Winter Soldier, WandaVision dizisinin hemen arkasından yayınlanacak. Her hafta bir bölüm şeklinde yayınlanacak dizi Avengers Endgame sonrasında geçiyor. Başrolleri Anthony Mackie ve Sebastian Stan paykaşıyor. Onları tekrar Sam Wilson ve Bucky Barnes rollerinde görüyoruz. Onların yanı sıra dizide Daniel Brühl, Emily VanCamp ve Wyatt Russell gibi isimleri göreceğiz. Baron Zemo yarım kalan işini tamamlamaya çalışacak. Sharon Carter ise muhtemelen kahramanlarımıza yardımcı olacak.

The Falcon and The Winter Soldier Fragmanı Çıktı

The Falcon and the Winter Soldier dizisinin konusu tam olarak bilinmiyor. Fakat hatırlarsanız Avengers Endgame’in finalinde Steve Rogers, Captain America kalkanını Sam Wilson’a devretmişti. Bu dizide onun Captain America ismini devralmasına şahit olacağız. Sam Wilson ve Bucky Barnes birlikte dünya çapında farklı maceralara atılacak. Onların Flag-Smashers isimli bir grupla mücadele edeceği söyleniyor. Bunun yanında sette çekilen fotoğraflar da hükümetin farklı bir ismi Captain America olarak tanıtacağını düşünmemize neden oluyor. Bu durumda kahramanlarımızın birlikte yeni sahte Captain America’ya karşı mücadele vereceği düşünülüyor.

Bakmadan Geçme: WandaVision Sonrasında Vision Yaşıyor mu?

The Falcon and The Winter Soldier dizisi 19 Mart’tan itibaren Disney+ üzerinden yayınlanacak. Disney+ henüz ülkemizde hizmet vermeye başlamadı. Fakat merakla beklenen dizinin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.