The Falcon and The Winter Soldier 5. bölüm

The Falcon and The Winter Soldier 5. Bölüm Fragmanı

The Falcon and The Winter Soldier 5. bölüm tanıtımıyla heyecanımızı körüklemeyi başarıyor. Bizleri aksiyon dolu bir bölüm bekliyor gibi görünüyor.

Bakmadan Geçme: US Agent John Walker Kimdir?

Marvel, Disney+ üzerinden yeni dizilerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. WandaVision sonrasında sıra The Falcon and The Winter Soldier’a gelmişti. Dört haftadır keyifle izlediğimiz dizi yakında hikayesini tamamlayacak. Finale son iki bölüm kala Marvel dizinin tanıtım çalışmalarını hızlandırdı. Falcon ve Winter Soldier’in yeni Captain America olarak gördüğümüz John Walker’a karşı mücadele vereceğinin ipuçları veriliyor. Dördüncü bölüm finalinde John Walker’ın yaptıkları kahramanlarımızın ona karşı tutumunun değişmesine sebep oluyor. Sam Wilson başta mirasının altında ezileceğine inandığı kalkanı geri almak için harekete geçecek gibi görünüyor. En başından beri onun kalkanı geri vermesinden rahatsız olan Bucky Barnes ise Falcon’a bu mücadelesinde destek çıkacak gibi görünüyor. Yaklaşan mücadelede hangi tarafın kazanacağı büyük merak konusu. Sam Wilson’u altıncı bölümde yeni Captain America olarak göreceğimizi ya da en azından karakterin artık bu yola ciddi olarak adım atacağını umuyoruz.

The Falcon and The Winter Soldier 5. Bölüm Tanıtımı

Fragman sonrasında ciddi merak uyandıran The Falcon and The Winter Soldier 5. bölüm 16 Nisan‘da Disney+’ta yayınlanacak. Dizi bir sonraki hafta yani 23 Nisan günü ekrana gelecek altıncı bölümüyle birlikte son bulacak. Beşinci bölüm için paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz. Tanıtımdaki altyazı çevirisi Saklı Kumanda’ya aittir.