Spider-Man 3

Spider-Man 3 Filminin İsmi Belli Oldu

Spider-Man 3 filminin isminin ne olacağı uzun zamandır merak ediliyordu. Sony sonunda ismin ne olduğunu açıkladı ve belirsizlik son buldu.

Üçüncü Spider-Man filmi aslında uzun zamandır gündemde. Filmin çoklu evrenler konusunda önemli bir adım olacağı iddia ediliyor. Aynı zamanda Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın farklı paralel evrenlerin Örümcek Adam’ı olarak karşımıza çıkacağı da söyleniyor. Böylece Marvel’ın önceki Spider-Man filmlerini de bir şekilde Marvel Sinematik Evreni’ne dahil edileceği umuluyor. Fakat tüm bunlar birer söylentiden ibaret. Marvel ve Sony filme dair resmi bir açıklama yapmaktan özellikle kaçınıyor. Filmin adını açıklamadan önce de duyurulan sahte isimlerle dikkatleri üzerlerine çektiler. Açıklanan sahne isimler arasında Spider-Man Home Slice, Spider-Man Phone Home ve Spider-Man Home Wrecker yer alıyordu. Sonrasında gerçek isim ortaya çıktı.

Spider-Man 3 Filminin Adı

Yeni çekilen Örümcek Adam filmlerinin hepsinin içinde mutlaka “home” geçiyor. Gelenek üçüncü filmde de bozulmadı. Filmin ismi Spider-Man No Way Home olarak açıklandı. No Way Home’un yönetmenliğini diğer iki filmi de yöneten Jon Watts üstlenece. Başrollerde Tom Holland, Zendaya ve Jacob Batalon’u göreceğiz. Onlara Marisa Tomei, Jamie Foxxi Benedict Cumberbatch ve Alfred Molina eşlik edecek.

Bakmadan Geçme: Tom Holland ve WandaVision Övgüsü

Spider-Man No Way Home filminin vizyon tarihi 17 Aralık 2021 olarak açıklandı. Umuyoruz filmin gösterim tarihi ertelenmez de aralık ayında Spider-Man 3’ü izleyebiliriz.