Space Jam Yeni Efsane

Space Jam Yeni Efsane Fragmanıyla Şaşırtıyor

Space Jam 2 uzun zamandır bekleniyordu. Sonunda Space Jam Yeni Efsane ismi verilen filmin ilk fragmanı ortaya çıktı. Detaylarıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Space Jam Yeni Efsane Filminin Konusu Ne?

NBA şampiyonu ve global ikon LeBron James, efsanevi Tune elemanı Bugs Bunny ile yeni bir maceraya atılıyor. Filmi yönetmenliğini Malcolm D. Lee üstleniyor. Space Jam 2’nin yenilikçi yapım ekibinde Ryan Coogler ve Maverick Carter yer alıyor. Yeni macera bazı ebeveynlerin çocuklarıyla bağ kurmak için ne kadar ileri gidebileceklerini gösteriyor. Düzenbaz bir yapay zeka tarafından Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’ın kendilerini sağsalim eve götürebilmek için yapması gereken şey basit. Looney Tunes çetesine önderlik ederek, sahada yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına karşı onları zafere taşımak. Oğluyla bağını yeniden tanımlayacak olan LeBron’ın hayatının bu en önemli mücadelesinde Tunes’a karşı Goons. Aksiyona hazır Tunes gelenekleri ezip geçiyor. Benzersiz yeteneklerini süper şarjlıyorlar. Oyunu kendi yöntemleriyle oynayarak Kral James’i bile şaşırtıyorlar.

Bakmadan Geçme: Jason Statham’ın Wrath of Man Filminden İlk Fragman

Filmde LeBron James’in yanı sıra Don Cheadle, Sonequa Martin-Green, Cedric Joe, Jeff Bergman ve Eric Bauza gibi isimler rol alıyor. Space Jam Yeni Efsane filminin vizyon tarihi 16 Temmuz olarak açıklandı. Fakat filmin Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil. Dikkat çekmeyi başaran filmin Türkçe altyazılı fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz. Altyazı çevirisi Saklı Kumanda’ya aittir.