Eternals 2

SÖYLENTİ: Eternals 2 Çalışmaları Şimdiden Başladı

Eternals için şimdiye kadar sadece ufak bir video paylaşılmasına rağmen John Campea tarafından stüdyonun bir devam filmi çekeceği iddia edildi. Bir zamanlar AMC Movie News’in genel yayın yönetmenliğini de yapmış olan John Campea şu an Youtube üzerinde kendi programını yayınlıyor. Yönetmen Robert Meyer Burnett ile birlikte hazırladığı videoda Eternals 2 ve Avengers 5 hakkında konuştu.

Henüz fragmanı bile yayınlanmayan filmin görüntüleri Marvel Stüdyolarının yöneticisi Kevin Feige tarafından övülmüştü. Bu açıklama pek tabii PR çalışması da olabilir. Fakat hayranlarda filmin yönetmeninden çok büyük beklentiler doğurdu. Film ilk başta geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çekmişti. Ardından Kevin Feige’nin açıklamaları ve yönetmeninin Oscar kazanmasıyla filme olan merak katlanmış durumda. John Campea da yayınladığı videoda ilginç bir açıklama yaptı.

“Avengers 5 ve Eternals 2’nin ilan edilmemesinin nedeni temelde aynı. Çıkış tarihleri sadece 2023’e kadar olan filmleri açıkladılar. Yönetim kurulunun masasında 20’den fazla proje var. Hepimiz Avengers 5 ve Eternals 2’nin geleceğini biliyoruz. Tüm projeleri bir anda duyurmamış olmaları da çok normal”

John Campea açıklamasında Fantastik Dörtlü filme de yer verdi. John Campea açıklamasında Fantastik Dörtlü filme de yer verdi. Bu yapımın 2023 içerisinde geleceğini tahmin ettiğini söyledi.  Ona göre geri kalan yapımlar Marvel evreninin beşinci fazında yer alacak.

BAKMADAN GEÇME: ETERNALS FİLMİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER SONUNDA GELDİ

Eternals oyuncu kadrosundan dolayı zaten büyük ilgi görmesi beklenen bir yapım. Marvel politikaları gereği filmler seri şeklinde devam ediyor ve Avengers filmi ile kahramanlar toplanıyor. Yine böyle bir sonuç olması muhtemel. 2023 yılı için Fantastik Dörtlü filmi duyurulursa da John Campea haklı çıkmış olacak. Bakalım, bekleyip hep birlikte göreceğiz.