Silk dizisi

Sony’den Canlı Kanlı Silk Dizisi Geliyor

Marvel karakterlerinden Silk dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sony stüdyoları tarafından hazırlanan projeye dair yeni detaylar ortaya çıktı.

Discussing Film‘in özel haberine göre; Sony stüdyoları Silk projesi için Ağustos sonuna doğru çalışmalara başlayacak. Bu dizi projesi geçtiğimiz senelerde çıkan ve adından çokca bahsettiren Spider-Man: Into to Spider-Verse‘ün arkasındaki isimler Chris Miller ile Phil Lord ile bağlantılı. İkili bu projenin yapımcıları arasında yer alıyor. Bu da hayranların projeye dair heyecanını artırıyor.

Silk Dizisi Öncesinde: Kimdir Bu Silk?

Silk, ilk kez The Amazing Spider-Man # 1’de ortaya çıkan, Dan Slott ve Humberto Ramos tarafından yaratılan Cindy Moon’un takma adıdır. Spider-Army / Web-Warriors ve Agents of Atlas üyesiydi. Koreli-Amerikalı genç Cindy Moon, Peter Parker’ın ikonik örümcek ısırığından sadece birkaç dakika sonra radyoaktif bir örümcek tarafından ısırıldı. Ancak güçleri Peter Parker’dan biraz farklı. Cindy Moon’un yetenekleri arasında inanılmaz bir hızda hareket etmek, parmak uçlarından organik ağlar çekmek ve gelişmiş bir Spider-Sense (Silk Sense olarak bilinir) kullanmak da yer alıyor.

BAKMADAN GEÇME: YOUNG ROCK DİZİSİNDEN BLACK ADAM FİLMİNE TRANSFER

Son haberlere göre Altered Carbon dizisinin yazarlarından Sang Kyu Kim’in dizinin yazarlağını üstlenmesi bekleniyor. Ayrıca 2022’nin başlarında prodüksiyonu tamamlaması öngörülen Live-Action Silk dizisi, Amazon’un Prime Video platformunda karşımıza çıkacak. Bakalım bu yeni çizgi roman uyarlamasını sevecek miyiz?