Shazam Fury of the Gods

Shazam Fury of the Gods Filminin Kötüleri Netleşiyor

DC’nin yakın gelecekte izleyeceğimiz işlerinden biri Shazam Fury of the Gods. Son gelişmelere göre bu filmin kötülerinden birine ise Lucy Liu hayat verecek!

Kill Bill ve Charlie’nin Melekleri filmleriyle akıllarda yer eden Lucy Liu yakın zamanda Elementary ve Why Women Kill gibi yapımlarda karşımıza çıkmıştı. Sevilen oyuncu şimdi de Shazam Fury of the Gods filminin kadrosuna katıldı. Başarılı oyuncuyu bu sefer hikayenin kötülerinden Kalypso olarak göreceğiz. Kalypso aynı zamanda Helen Mirren’in canlandıracağı Hespera’nın kardeşi olacak. İkilinin birlikte izleyici karşısına çıkacak olması şimdiden büyük heyecan uyandırdı.

Daha önce de filmin kötüsü olarak Heren Mirren‘i izleyeceğimiz açıklanmıştı. Tecrübeli oyuncunun Hespera karakteriyle karşımıza çıkacağını biliyoruz. Hespera ve Kalypso, DC dünyasında belli süper kahramanlara karşı mücadele veren kötüler değil. İkisi de Yunan tanrılarından Atlas’ın kızları. Atlas ise Shazam’ın gücünü aldığı tanrılardan sadece biri. Shazam isminin açılımında yer alıyor. Karakterimiz Atlas’ın dayanma gücüne sahip. Kahramanımızın aynı zamanda Zeus’un gücüne, Hercules’in kuvvetine, Solomon’un bilgeliğine, Mercury’nin hızına ve Aşil’in cesaretine sahip olduğunu biliyoruz.

Bakmadan Geçme: Dwayne Johnson Black Adam Müjdesini Paylaştı

Hespera ve Kalypso’nun hangi sebeple Shazam’ın karşısına çıkacağı ve ona karşı mücadele vereceğini çok merak ediyoruz. Umuyoruz ki yakın zamanda Shazam 2 filminin konusuna dair detaylar az da olsa netlik kazanır. O zamana kadar gelişmeleri size duyurmaya devam edeceğiz.