Ragnarok 2. sezon

Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’in Norveç dizisi Ragnarok 2. sezon bölümleriyle yakında geri dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezonun ne zaman çıkacağı sonunda netlik kazandı.

Ragnarok geçtiğimiz sene altı bölümlük sezonuyla karşımıza çıkmıştı. Hikayesi günümüzde geçen dizi aslında İskandinav mitolojisinden besleniyor. Mitolojiyi günümüzdeki bir listeye taşıyor. Netflix kendi platformu üzerinde diziyi şu sözlerle özetliyor: Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti yoğun biçimde hissetmektedir. Kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsane gereklidir. İlk bölümde ise ailesinin memleketine dönen Magne garip yeni güçlerini keşfediyor. Bu lüçük kasabanın tüm doğal güzelliğinin altında karanlık sırların gizlendiğini görüyoruz. Böylece Ragnarok’un macerası da başlamış oluyor. Adam Price ve Emilie Lebech Kaae’nin baş yazarlığını üstlendiği projede kısa zamanda dikkat çekmeyi başarmıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda ise David Stakston, Jonas Strand Gravli, Herman Tømmeraas, Theresa Frostad Eggesbø, Emma Bones, Synnøve Macody Lund ve Gísli Örn Garðarsson gibi isimleri görüyoruz.

Bakmadan Geçme: Netflix’ten Ginny & Georgia 2. Sezon Müjdesi

Ragnarok dizisini sevenlerin beklediği duyuru Netflix Nordic hesabı ve dizinin sevilen oyuncularından Herman Tømmeraas tarafından paylaşıldı. Hiç beklenmedik bir anda Ragnarok’un ikinci sezon bölümleriyle 27 Mayıs‘ta Netflix’te olacağı açıklandı. Bu sayede yeni bölüm için bekleyişimizin uzun sürmeyeceğini görmüş olduk. Bakalım Ragnarok 2. sezon bölümleriyle izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi, yoksa aksine hayal kırıklığına mı dönüşecek? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.