Powerpuff Girls

Powerpuff Girls Dizisinin Oyuncu Kadrosu Netleşti

The Powerpuff Girls çizgi dizisi de televizyona uyarlanan yapımlar arasına katılıyor. The CW kanalında yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosu da netlik kazandı.

Dizinin başrollerinde Chloe Bennet, Dove Cameron ve Yanna Perrault yer alıyor. Daha önce Agents of SHIELD dizisinde izlediğimiz Chloe Bennet bu sefer Blossom karakteriyle karşımıza çıkıyor. Dove Cameron, Bubbles’a hayat veriyor. Yanna Perrault ise Buttercup olarak boy gösterecek. Elbette dizinin oyuncu kadrosu bu üç oyuncuyla sınırlı değil. Önemli karakterlerden biri The Powerpuff Girls’ün ortaya çıkmasına vesile olan Professor Utonium karakteri. Bir nevi kızların babası rolünü üstlenen bu karaktere de Donald Faison hayat verecek. Nicholas Podany ise dizinin daha doğrusu bu dünyanın kötüsü olarak göreceğimiz Mojo Jojo olacak.

Powerpuff Girls Dizisinin Konusu

The Powerpuff Girls uzun yıllar boyunca Cartoon Network’te izleyici karşısına çıktı. Çocukluğumuzda severek izlediğimiz bu hikaye şimdi tıpkı Winx Club gibi dizileştirilecek. Bilmeyenler için özetlemek gerekirse The Powerpuff Girls’ün hikayesi Blossom, Bubbles ve Buttercup isminde üç kızın etrafında şekilleniyor. Bilim adamı Professor Utonium tarafından yaratılan bu kızların süper güçleri bulunuyor. Onlar bu güçlerini kötülere karşı mücadele vermek için kullanıyorlar. Dizide ise bu çocukların biraz daha büyümüş ve çocukluklarını kahramanlık yaparak kaybetmiş hallerini göreceğiz. Bakalım Blossom, Bubbles ve Buttercup ergenlik çağlarında nasıl olacak?

Bakmadan Geçme: Loki Fragmanıyla Beklentileri Yükseltiyor