Powerpuff Girls

Powerpuff Girls Dizisinden İlk Görsel

Set fotoğraflarıyla gündeme gelen The Powerpuff Girls dizisinden ilk görsel resmi olarak paylaşıldı. Bu görselde dizinin başrol oyuncularına yer veriliyor.

Biliyorsunuz uzun yıllar boyunca The Powerpuff Girls’ü Cartoon Network’te izlemiştik. Çok sevdiğimiz bu çizgi film tıpkı Winx Club gibi dizi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dizideki olaylar elbette Blossom, Bubbles ve Buttercup isminde üç kızın etrafında şekilleniyor. Professor Utonium tarafından yaratılan bu üç kız süper güçlere kavuşuyordu. Ardından da kötülere karşı mücadele vermeye başlıyorlardı. Dizide çocuklukları kötülere karşı mücadele vererek geçmiş olan Blossom, Bubbles ve Buttercup’ı göreceğiz. Onların bu fedakarlığının nasıl etkileri olduğuna şahit olacağız.

İşte Powerpuff Girls!

Dizinin başrollerinde Chloe Bennet, Dove Cameron ve Yanna Perrault yer alıyor. Chloe Bennet bu sefer Blossom karakteriyle karşımıza çıkıyor. Dove Cameron, Bubbles rolününe bürünüyor. Yanna Perrault ise Buttercup oluyor. The Powerpuff Girls’ün ortaya çıkmasına vesile olan Professor Utonium rolünde Donald Faison yer alıyor. Nicholas Podany ise dizinin daha doğrusu bu dünyanın kötüsü olarak göreceğimiz Mojo Jojo olacak.

Bakmadan Geçme: Brooklyn Nine Nine 8. Sezon Çekimleri Müjdesi

Dizinin set fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra eleştiriler de gündeme gelmeye başladı. Çocukken izlediğimiz bu karakterlerin seksi bir hale büründürülüyor olması pek çok potansiyel izleyiciyi memnun etmedi. Bunun yanında Chloe Bennet’in karakteri Blossom normalde kızıl saçlı olmasıyla biliniyor. Bu değişimi yapmak ise oldukça basit. Buna rağmen karakterin kızıl saçlı olmaması da yine yapılan eleştirilerden biri.