Never Have I Ever 2. Sezon

Never Have I Ever 2. Sezon Ne Zaman Geliyor?

Netflix’in sevilen yapımlarından biri olan Never Have I Ever 2. sezon bölümleriyle ne zaman geri dönecek? Henüz kesin bir tarih olmasa da, dizinin yeni bölümlerinin çıkacağı ay netlik kazandı.

Mindy Kaling tarafından yaratılan dizide Devi Vishwakumar’ın maceralarını izliyorduk. Liseye giden genç bir kız olan Devi hayatındaki pek çok zorlukla aynı anda mücadele ediyor. Okulda başarı elde etme çabası, romantik hayatındaki sıkıntılar ve arkadaş problemleri her liselinin yaşadığı sıkıntılar. Fakat Devi’nin annesiyle iletişimde yaşadığı sıkıntılar durumu daha ciddi hale getiriyor. Üstelik anne kız arasındaki ilişkinin daha kötüye gitmesine sebep olan bir olay daha var. O da Devi’nin babasının vefat etmiş olması.

Never Have I Ever 2. Sezon Gelişmeleri

Never Have I Ever ekrana gelen ilk sezonuyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Dizinin ikinci sezonu da dolu dolu dönecek gibi görünüyor. Rapçi ve oyuncu Common ikinci sezonda hikayeye dahil oluyor. Onu dizide Dr. Chris Jackson karakteriyle göreceğiz. Dermotolog olan Dr. Chris Jackson, Nalini ile aynı binada çalışıyor olacak. Kendisi pek çok ünlüyle birlikte çalışan, başarılı bir doktor imajı çizecek. Onun Nalini ile yakınlaşması fazlasıyla mümkün görünüyor.

Bakmadan Geçme: Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Never Have I Ever 2. sezon bölümleriyle Temmuz ayında Netflix’te olacak. Dizinin yayınlanacağı kesin tarih ilerleyen zamanlarda belli olacak diye umuyoruz. Bakalım ikinci sezon bölümleri izleyicilerin beklentilerini karşılayabilecek mi?