Ginny & Georgia 2. sezon

Netflix’ten Ginny & Georgia 2. Sezon Müjdesi

Netflix’in ilgi çeken işleri arasında Ginny & Georgia 2. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Paylaşılan duyuru videosu dizinin hayranlarını fazlasıyla mutlu etti.

Netflix’in dizi için paylaştığı kısa özet şöyle: Özgür ruhlu Georgia çocukları Ginny ve Austin ile birlikte sıfırdan başlamak için kuzeye taşınır. Ancak yeni başlangıçlara giden yolun engebeli olabileceğini görür. Detaylara baktığımızda dizinin ilk sezonunun on bölümden oluştuğunu görüyoruz. Dizinin temeli ise anne ve kız ilişkisi üzerine kurulu. Daha 15 yaşında bir genç kız olan Ginny Miller ve onun 30 yaşındaki annesi Georgia arasındaki ilişkinin iniş ve çıkışlarına şahit oluyoruz. Genç yaşta anne olan Georgia zorlanıyor ve zaman zaman Ginny annesinden daha olgun olduğunu hissediyor. Georgia uzun zamanını yollarda geçirdikten sonra çocuklarıyla New England’a taşınmaya ve burada kendisine bir hayat kurmaya karar veriyor. Ginny ise kendisini prestijli bir okulda bulacak. Popülaritesinin artmasıyla birlikte karmaşık ilişkileri daha da zorlu hale gelecek. Bu sevilen dizinini başrollerinde Antonia Gentry ve Brianne Howy’i görüyoruz. Onlara Diesel La Torraca, Jennifer Robertson, Felix Mallard, Sara Waisglass, Scott Porter ve Raymond Ablack eşlik ediyor.

Ginny & Georgia 2. Sezon Duyurusu

The Hollywood Reporter‘ın haberine göre dizi Netflix’te çıktığından bu yana 52 milyondan fazla evde izlendi. Bu veriler dizinin en az 2 dakikasının izlenmiş olması üzerine kurulu. Ancak Netflix, Ginny & Georgia’nın izlenme oranından fazlasıyla memnun görünüyor. Bu sebeple de ikinci sezonun geleceği resmen duyuruldu.

BAKMADAN GEÇME: NETFLİX DİZİSİ GÖLGE VE KEMİK 1. SEZON DETAYLARI

Ginny & Georgia 2. sezon bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği henüz belli değil. Bu konuda Netflix’in açıklamalarını takip edip, sizleri haberdar etmeyi sürdüreceğiz. Ginny & Georgia’nın yeni sezonunun duyurulduğu videoyu hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz.