My Hero Academia 5. sezon

My Hero Academia 5. Sezon Ne Zaman Başladı?

Son zamanların en sevilen animelerinden biri olan My Hero Academia 5. sezon bölümleriyle geri döndü. Yeni bölümleri ne zaman yayınlanmaya başladı? Netflix Türkiye’ye gelecekler mi?

My Hero Academia animesi Netflix’te de yer alıyor. Animenin ilk iki sezonu Netflix Türkiye üzerinden seyredilebiliyor. İlk sezon 13 bölüm, ikinci sezon ise 25 bölümden oluşuyor. Ancak üçüncü sezonun platforma ne zaman geleceği belli değil. Bu sebeple beşinci sezonun geliş tarihini de şimdilik bilmiyoruz. Fakat yayınlanan beşinci sezon bölümleri ve yayın tarihlerine dair bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

My Hero Academia Genel Özeti

Japonca ismi Boku no Hīrō Akademia olan bu anime şu sözlerle özetleniyor: Sıradan bir öğrenci, zorbalık yapan birini Kötü Kahramandan kurtardıktan sonra Kahramanlara yönelik lise eğitim akademisine katılmasını sağlayan bir süper güce kavuşur. Bahsedilen bu kişi ise animemizin ana kahramanı olan Izuku Midoriya oluyor. Onun bu güce nasıl kavuştuğu, kahraman olmak için neler yaptığını görüyoruz.

BAKMADAN GEÇME: NETFLİX DİZİSİ GÖLGE VE KEMİK 1. SEZON DETAYLARI

My Hero Academia’nın beşinci sezonu All Hands on Deck! Class 1-A isimli bölümle başladı. Tsuyoshi Tobita’nın yönettiği filmin senaryosu Yōsuke Kuroda’nın elinden çıktı. 27 Mart‘ta yayınlanan bu bölümle birlikte beşinci sezon serüveni de başlamış oldu.

My Hero Academia 5. Sezon Bölümleri

5. Sezon 1. Bölüm İsmi – All Hands on Deck! Class 1-A (27 Mart)

5. Sezon 2. Bölüm İsmi – Vestiges (3 Nisan)

5. Sezon 3. Bölüm İsmi – Clash! Class A vs. Class B (10 Nisan)

5. Sezon 4. Bölüm İsmi – Make It Happen, Shinso!” (17 Nisan)

5. Sezon 5. Bölüm İsmi – Operation New Improv Moves (24 Nisan)