Yırtıcı Kuşlar 2

Margot Robbie Yırtıcı Kuşlar 2 İhtimalini Değerlendirdi

Harley Quinn karakterine hayat veren Margot Robbie gelecekteki projeler hakkında konuştu. Yırtıcı Kuşlar 2 de bahsettiği yapımlardan biriydi. Fakat yaptığı açıklama maalesef DC hayranlarını pek mutlu etmeyecek.

Yırtıcı Kuşlar 2 Gelir Mi?

Suicide Squad filmiyle tanıştığımız Harley Quinn, DC hayranları tarafından çok sevildi. Warner Bros. stüdyoları da bu karaktere daha çok yapımda yer vermek istiyordu. Orijinal ismi Birds of Prey olan film de bu şekilde ortaya çıktı. Film vizyona girdiğinde izleyicilerden karışık yorumlar aldı. Fakat hala pek çok kişi devam filminin yolunu gözlüyor. Margot Robbie ise bekleyişin umduğumuzdan uzun sürebileceğini gösteren bir açıklamaya imza attı. The Suicide Squad’ın yayınlanma tarihi yaklaşırken Den of Geek‘e konuşan Robbie Yırtıcı Kuşlar için bir devam filminin şu an için ufukta görünmediğini söyledi. The Suicide Squad’ın tanıtımı için yapılan röportajda oyuncuya devam filmi ihtimali de soruldu. O da biraz çekimser bir şekilde de olsa şöyle cevap verdi:

“Yakın zamanda ufukta olup olmadığını bilmiyorum. Bu hayır devam filmi gelmeyecek demek değil. Ama hayır, devam filmi için herhangi bir çalışma yok.”

BAKMADAN GEÇME: EMİLY BLUNT’İN ÜZÜCÜ FANTASTİK DÖRTLÜ AÇIKLAMASI

Warner Bros. Yırtıcı Kuşlar’ın gişe hasılatından memnun değildi. Stüdyonun benzer yapımları çok daha fazla kar getirirken Yırtıcı Kuşlar gişede film bütçesinin iki katı kadar hasılat yapmıştı. Tabii ki bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi filmin gösterime çıktığı tarihte Çin’de olan kısıtlamalar fakat stüdyo bunun faturasını filme kesmiş gibi görünüyor.