Loki Tanıtımı

Loki Tanıtımı Heyecanımızı Körüklüyor

Tom Hiddleston’un rol alacağı Loki tanıtımı ile karşımıza çıkıyor. Haziran ayında başlayacak dizi için merakımız her geçen gün artıyor.

BAKMADAN GEÇME: LOKİ KİMDİR?

Avengers Endgame sonrasında Loki geri dönüyor. Marvel’s Loki ismiyle de anılan dizisinin başrolünü Tom Hiddleston üstleniyor. Ona Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson eşlik ediyor. Fakat bu dizide bildiğimiz Loki’yi görmeyeceğiz. Çünkü o Loki, Avengers Infinity War filminin başında Thanos tarafından öldürüldü. Avengers Endgame filminde ise Loki’nin 2012’de New York’ta yakalandıktan hemen sonra kaçma fırsatı yakaladığı farklı bir zaman çizgisi oluştu. Onun uzay taşını alıp kaçması Thor The Dark World, Thor Ragnarok ve Avengers Infinity War’u yaşamasına engel olacak. Alternatif bir zaman çizgisini izliyor olacağız. Burada Loki’nin Time Variance Authority için çalıştığını göreceğiz. Loki’nin uzay taşıyla kaşması alternatif bir zaman çizgisi yaratacak ve bu durum zaman polisi olan Time Variance Authority’nin hoşuna gitmeyecek. Onu yakalayıp bu problemi çözmelerine yardımcı olmak için zorlayacaklar.

Loki Tanıtımı Heyecanlandırıyor

Loki 1. sezon bölümleriyle 11 Haziran tarihinden itibaren izleyici karşısına çıkacak. Bölümler her hafta cuma günü Disney+ üzerinden yayınlanacak. İlk sezon 6 bölüm sürecek fakat üzülmeyin! Dizi çoktan ikinci sezon onayını aldı. Yani Loki’nin dönüşü şimdiden kesin. Merak uyandıran bu dizi için paylaşılan televizyon tanıtımını hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz. Tanıtım çevirisi Saklı Kumanda’ya aittir.