loki

Loki Fragmanıyla Beklentileri Yükseltiyor

Marvel stüdyolarının merakla beklenen projelerinden biri Loki dizisi. Bu diziden paylaşılan yeni fragman hem konu hakkında net bilgi veriyor hem de beklentileri yükseltiyor.

Loki’nin geri döneceğini uzun zamandır biliyorduk. Avengers Endgame’de kaçan Loki’nin kendi dizisine kavuşacağı çok önceden açıklanmıştı. İsmi basit bir şekilde Loki olan dizinin başrolünü Tom Hiddleston üstleniyor. Ona Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson eşlik ediyor. Fakat bu karakterin tanıyıp sevdiğimiz versiyonu olmayacak. Çünkü asıl Loki’nin Avengers Infinity War filminin başında Thanos tarafından öldürüldüğünü gördük. Şimdi izleyeceğimiz Loki, The Avengers’ın hemen sonrasında kaçmayı başaran ve tanıdığımızdan biraz daha farklı bir Loki olacak. Onun uzay taşını alıp kaçması Thor The Dark World, Thor Ragnarok ve Avengers Infinity War’u yaşamasına engel olacak. Alternatif bir zaman çizgisini izliyor olacağız.

Bakmadan Geçme: Loki Kimdir?

Loki’nin Time Variance Authority için çalıştığını göreceğiz. Uzay taşını alıp kaçan Loki izinsiz bir alternatif bir zaman çizgisi yaratmış olacak. Bu durum da zaman polisi olan Time Variance Authority’nin hoşuna gitmeyecek. Onu yakalayıp bu problemi çözmelerine yardımcı olmak için zorlayacaklar. Büyük ihtimalle de paralel evrenlerde ortalığı karıştıran Lokilerin peşine düşmesi istenecek. Elbette Loki’nin onların elinden kaçmak için çaba harcadığını ve belki de başarılı olduğunu göreceğiz. 11 Haziran’da başlayacak dizinin yeni fragmanını Türkçe altyazılı olarak hemen aşağıda bulabilirsiniz. Çeviri Saklı Kumanda’ya aittir.