Loki

Loki Fragmanındaki Kadın Kim Olabilir?

Geçtiğimiz günlerde Loki dizisi için yeni bir tanıtım paylaşıldı. Bu fragmanda kızıl saçlı bir kadın tüm izleyicilerin dikkatini çekti. Peki bu kadın karakter kim olabilir?

Fragmanı izlediğimizde ilk akla gelen kızıl saç rengiyle gönüllerde yer eden Natasha Romanoff oldu. Black Widow, Avengers Endgame filminde ölse de, acaba bu filmde farklı bir zaman çizgisindeki bir versiyonunu görebilir miyiz diye düşündürttü. Açıkçası biz gördüğümüz kişinin Black Widow olduğunu düşünmüyoruz. Aklımıza gelen iki ihtimal var.

Leydi Loki

Loki’nin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri Sophia Di Martino. Onun dizide hangi karakteri canlandırdığı bilinmiyor. Fakat sızıntılar ve tahminler onun Leydi Loki olduğu yönünde. Leydi Loki bu dizinin kötüsü olarak karşımıza çıkabilecek bir karakter. Sophia Di Martino da dizinin setinde kostümüyle görüntülendi. Görüntüsü, fragmanda gördüğümüz gizemli kadın karakterle örtüşüyor. Bu sebeple büyük ihtimalle fragmanda yer alan isim Sophia Di Martino.

Verıty Wıllıs

Bir başka ihtimal de bu karakterin Verity Willis olması. Bu karakteri şimdiye kadar sadece Loki: Agent of Asgard çizgi roman serisinde gördük. Burada Loki, All-Mother için çalışıyor ve geçmişteki günahlarını sildirmeye çalışıyordu. Başardığı her görev bir günahının silinmesiyle ödüllendiriliyordu. Bu seride Verity Willis normal bir insan olarak yer alıyordu fakat onun inanılmaz bir gücü vardı. Yalanları ve illüzyonları ayırt edebiliyordu. Bu sayede Loki’nin yalanlarını da görmüş ve sonrasında onunla yakın arkadaş olmuşlardı. Loki dizisi bu karakteri televizyona aktarmaya hazırlanıyor olabilir.

BAKMADAN GEÇME: LOKİ KİMDİR?

Elbette bunlar birer tahminden ibaret. Fragmanda gördüğümüz kişinin kim olduğu dizide netlik kazanacak. Bu yapımda Loki’nin Time Variance Authority için çalıştığını göreceğiz. Uzay taşını alıp kaçan Loki izinsiz bir alternatif bir zaman çizgisi yaratmış olacak. Bu durum da zaman polisi olan Time Variance Authority’nin hoşuna gitmeyecek. Onu yakalayıp bu problemi çözmelerine yardımcı olmak için zorlayacaklar. Büyük ihtimalle de paralel evrenlerde ortalığı karıştıran Lokilerin peşine düşmesi istenecek. Elbette Loki’nin onların elinden kaçmak için çaba harcadığını ve belki de başarılı olduğunu göreceğiz. Loki’nin ilk sezonu 11 Haziran‘dan itibaren Disney+’ta olacak.