Loki 1. Sezon

Loki 1. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Başrolünde Tom Hiddleston’un yer aldığı Loki 1. sezon bölümleriyle yakında karşımıza çıkacak. Marvel sonunda dizinin ne zaman ekrana geleceğini duyurdu.

Marvel, Disney+ platformuna özel dizilerle kahramanların ve kötülerin maceralarına yakından bakmamıza vesile oluyor. Bu diziler WandaVision ile başladı. Ardından The Falcon and the Winter Soldier gelecek. Sonrasında da Tom Hiddleston’lı Loki’yi göreceğiz. Ona Sophia Di Martino, Richard E. Grant, Gugu Mbatha-Raw ve Owen Wilson eşlik edecek. Fakat bu bizim tanıyıp sevdiğimiz Loki olmayacak. Çünkü asıl Loki, Avengers Infinity War filminin başında Thanos tarafından öldürüldü. Şimdi izleyeceğimiz Loki, The Avengers’ın hemen sonrasında kaçmayı başaran ve tanıdığımızdan biraz daha farklı bir Loki olacak. Onun uzay taşını alıp kaçması Thor The Dark World, Thor Ragnarok ve Avengers Infinity War’u yaşamasına engel olacak. Alternatif bir zaman çizgisini izliyor olacağız.

Loki 1. Sezon Ne Zaman?

Söylenenlere bakılırsa dizide Loki’nin Time Variance Authority için çalıştığını göreceğiz. Uzay taşını alıp kaçan Loki izinsiz bir alternatif bir zaman çizgisi yaratmış olacak. Bu durum da zaman polisi olan Time Variance Authority’nin hoşuna gitmeyecek. Loki onlar için çalışmaya mecbur kalacak. Büyük ihtimalle de paralel evrenlerde ortalığı karıştıran Lokilerin peşine düşmesi istenecek.

Bakmadan Geçme: Spider-Man 3 Filminin İsmi Belli Oldu

Çoktan ikinci sezon onayı alan dizinin ilk sezonu 11 Haziran‘dan itibaren Disney+ üzerinden izleyici karşısına çıkacak. Bu diziyi izlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz!