Liam Neeson aksiyon

Liam Neeson Aksiyon Filmlerinden Emekli Oluyor

Liam Neeson aksiyon filmlerinden emekli olmayı planladığını açıkladı. Oscar adaylığı bulunan oyuncu artık bu tarz filmlerde rol almak için çok yaşlı olduğunu düşünüyor.

Liam Neeson Aksiyon Filmlerine Veda Ediyor

Liam Neeson ve aksiyon filmleri deyince hepimizin aklına Taken serisi geliyor. Türkçe ismi Takip olan seri başarılı oyuncunun yepyeni bir kitleye hitap etmesine yardımcı olmuştu. Ardından Non-Stop, Cold Pursuit ve The Marksman gibi filmlerle de karşımıza çıkmaya devam etti. Geçtiğimiz günlerde ET Online‘a konuşan oyuncu bu tempoyu devam ettiremeyeceğini açıkladı.

“68 buçuk yaşındayım. Bu sene 69 olacağım. Bu sene birkaç filmde daha rol alacağım. Eğer Covid-19 izin verirse… Ardından da aksiyon filmlerine veda edeceğim.”

Liam Neeson’ı yakın zamanda Blacklight filminde izleyeceğiz. Başarılı oyuncu bu gibi yapımlarda yarı yaşında oyuncuları dövüyor olmaktan çok keyip aldığını açıkladı. Fakat ekran önünde de olsa onlarla aşık atacak yaşı geçtiğini düşünüyor. Pek çok sahneden sonra nefes nefese kaldığını söylüyor. Aynı sebepten ötürü süper kahraman filmlerinede de rol almak istemiyor. Bu yaştan sonra spor salonuna gidip kendini şişirecek gücünün olmadığını söylüyor.

Bakalım Liam Neeson emekli olma kararının arkasında durabilecek mi, yoksa onu sahalara döndürmeyi başaran bir proje çıkacak mı?