Jupiter's Legacy

Jupiter’s Legacy 1. Sezon Detayları

Mark Millar’ın çizgi romanlarından uyarlanan Jupiter’s Legacy dizisi Netflix’te karşımıza çıkacak. Peki bu hikayeye dair neler biliyoruz?

Çizgi romanın yaratıcısı olan Mark Millar aynı zamanda dizinin yapımları arasında yer alıyor. Bu projeyi de 2001, Avengers ve Godfather 2 filmlerinin bir karşımı olarak tanımlıyor. Jupiter’s Legacy’nin tam hikayesinin çok uzun bir zaman dilimini kapsayacağını söylüyor. Bunun yanında dizide 50 – 60 farklı süper kahramanın görüleceğini ifade ediyor. Tüm bu detaylar da projeye dair merakın ve heyecanın artmasına sebep oluyor.

Jupiter’s Legacy Oyuncu Kadrosu

Dizide Josh Duhamel, Sheldon Samspon yani The Utopian karakterini canlandırıyor. Lesley Bibb ise gerçek ismi Grace Sampson olan Lady Liberty karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ben Daniels‘ı Brainwave ismiyle tanınan Walter Sampson rolünde göreceğiz. Bu üçlü neredeyse 100 yıldır süper kahramanlık yapan, dünyanın koruyucuları ilan edilen bir grup olacak. Onlara yeni nesil süper kahramanları temsil eden Elena Kampouris ve Andrew Horton eşlik edecek. Bu iki karakter idealleştirilen Sheldon ve Grace’in çocukları olacak. Fakat bu yeni jenerasyon kendilerine biçilen ideal rolü üstlenmekte zorluk çekecek.

Bakmadan Geçme: Shazam Fury of Gods Filminin Kötüleri Netleşiyor

İlk fragmanı kısa bir süre önce paylaşılan Jupiter’s Legacy dizisinin ilk sezonu 7 Mayıs‘ta Netflix’te olacak. Türkçe altyazılı fragmanı hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz. Bakalım dizi beklentileri karşılayacak mı, yoksa süper kahraman hikayeleri furyası içinde kaybolup gidecek mi? Hep birlikte göreceğiz.