Wrath of Man

Jason Statham’ın Wrath of Man Filminden İlk Fragman

Başrolünde Jason Statham, Scott Eastwood ve Jeffrey Donovan’ın yer aldığı Wrath of Man filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı. Filmin Türkçe ismi ise Para Kamyonu olarak açıklandı.

Wrath of Man Filmin Konusu Ne?

Wrath of Man filminin yönetmenliğini Guy Ritchie üstleniyor. Jason Statham ise ana kahramanımız olan H karakterini canlandırıyor. Asıl ismi ise Harry. Gizemli bir karaktere sahip olan Harry, para taşımakla yükümlü olan Fortico şirketi için çalışmaya başlıyor. Fortico, Los Angeles’ın bir ucundan diğerine güvenli bir şekilde nakit para taşımakla yükümlü. Bu yüzden zırhlı araçlar, güvenilir personal ve ağır silahlar olmazsa olmaz. Fakat Harry’nin aslında herkesten gizlediği bir amacı var. O da Fortico’nun para transferlerinden biri sırasında çatışma ortasında kalıp ölen oğlunun ihtikamını almak.

Bakmadan Geçme: Black Adam Filminin Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Bolca aksiyon vadeden filmin senaryosunu Guy Ritchie ve Ivan Atkinson birlikte kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda ise Jason Statham’ın yanı sıra Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Josh Hartnet,t Laz Alonso, Raúl Castillo, DeObia Oparei, Eddie Marsan, Scott Eastwood, Post Malone ve Chris Reilly rol alıyor.

Para Kamyonu filminin açıklanan vizyon tarihi 7 Mayıs 2021. Bu yapımın Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil. Filmin  ilk fragmanını ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.