How I Met Your Father

HIMYM Sevenlere Müjde: How I Met Your Father Yolda!

How I Met Your Mother dizisinini uzun süredir beklenen kardeş dizisi geliyor. How I Met Your Father dizisinin başrol oyuncusu seçildi. Yeni dizide başrolü Hilary Duff üstlenecek!

How I Met Your Mother serisine bir kardeş dizi geleceği 2014 yılundan beri konuşuluyordu. O dönemde Ted’in hikayesinin ardından bir de Tracy’nin anlatımına şahit olacağımız söyleniyordu. Fakat dizinin finali bu ihtimali ortadan kaldırmış oldu. Sonrasında benzer bir hikayeye sahip fakat anlatıcının kadın olacağı yeni bir dizi düşünülmeye başlanmıştı. Bu projeyi hayata geçirmek uzun yıllar mümkün olmadı. Fakat son gelişmelere bakılırsa How I Met Your Father’ı sonunda izleyebileceğiz!

How I Met Your Father Detayları

How I Met Your Father’a dair bildiğimiz detaylar çok kısıtlı. Açıklanan ilk bilgilerden biri başrolde Hilary Duff‘ın yer alacağı. Onun dizide Sophie karakterini canlandıracağı ve yakın bir arkadaş grubu olacağını biliyoruz. Gelecekte anlatıcı olarak göreceğimiz Sophie çocuklarına babalarıyla nasıl tanıştığını anlatacak. Onunla birlikle 2020’lere dönüp online tanışma uygulamalarının ele geçirdiği dünyada gerçek aşkı bulma macerasını izleyeceğiz. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Hilary Duff dizinin yapımcılarından biri olacak. How I Met Your Mother dizisinin yaratıcıları olan Carter Bays ve Craig Thomas da yine yapımcılar arasında yer alacak. Bu hikayenin How I Met Your Mother ile bir bağı olup olmayacağı ise belirsiz.

Bakmadan Geçme: New Amsterdam – Beklentileri Karşılamak

How I Met Your Father’ın ne zaman başlayacağını henüz bilmiyoruz. Fakat Amerika’da hizmet veren online dizi film platformu Hulu’da yayınlanacak. Bakalım yeni dizi orijinali kadar beğenilecek mi?