He-Man

He-Man Dönüyor! Yeni Seriden İlk Görüntüler

Ünlü televizyon serisi He-Man Netflix tarafından yeniden uyarlanıyor. Baş yazarlığını Kevin Smith’in üstleneceği Masters of the Universe: Revelation 23 Haziran‘da Netflix’te olacak.

Kevin Smith’in He-Man Açıklaması

Sevilen kahramanlardan biri olan He-Man uzun zamanın ardından geri dönecek. Beş bölümden oluşacak Masters of the Universe: Revelation için Kevin Smith şunları söyledi:

“Bizim serimiz 1983-1985 arasında yayımlanmış serinin mirasındaki bir sonraki adım. Bazı çözülmemiş hikaye konularında daha derine inerek orijinal mit ve karakterler üzerinde oynuyoruz. Görsel olarak da ilham almak için Masters of The Universe oyuncak serise yaslanmaya karar verdik. Televizyon serilerinin hepsini izledim. Seksenlerde her yerdeydi. Bu karakterler oyuncak olarak başlayıp dünyanın dünya kültürünün bir parçası haline geldiler. Bu serinin büyük bir kısmı prodüksyonun her adımında bu dünya için sevgi ile şefkat besleyen fanlar tarafından mümkün oldu. En üst kalitede ses sanatçılarının bulunması da insanların bu dünyanın bir parçası olmak istemeleri sayesinde. Birçoğumuz hayatımızın erken kısımlarında bu hikayeler ve karakterler ile etkileşime geçtiğimiz için Eternia’ya dönmekten çok mutluyuz. Fakat bu serinin hiçbir bölümünü izlememişseniz ya da bu evren ile ilgili hiç bir fikriniz yoksa bile doğrudan seriyi izleyebilirsiniz. Bu gelişim, keşif, büyü ve güç ile ilgili klasik bir evrensel epik aksiyon serisi. Bir dolu sır, ihanet, güven,kabullenme, aşk ve en önemlisi kayıplarla Masters of the Universe: Revelation kaderi yeni bir yoldan keşfediyor.”

Seride Mark Hamill İskeletor’u, Chris Wood He-Man’i, Lena Headey Evil-Lyn’i, Sarah Michelle Gellar Teela’yı, Liam Cunningham Man-At-Arms’ı, Stephen Root Titrek’i, Henry Rollins Tri-Klops’u, Alicia Silverstone Kraliçe Marlena’yı ve Jason Mewes Stinkor’u seslendirecek.

He-Man

He-Man