Wonder Woman

Gal Gadot’tan Wonder Woman Öncesi İtirafı

Wonder Woman karakteriyle geniş bir hayran kitlesi edinen Gal Gadot bu rolün hayatında önemli bir dönüm noktası olduğunu açıkladı. Sevilen isim bu rolü kapmadan önce oyunculuğu bırakmayı düşünüyormuş!

Bildiğiniz gibi Wonder Woman, DC hayranlarının uzun zamandır çok severek takip ettiği bir karakter. Onun son versiyonu Batman v Superman filminde ilk kez karşımıza çıktı. Öncesinde çok eleştirilen bir tercih olan Gal Gadot kısa sürede gönülleri fethetmeyi başardı. Woman Woman’ın ilk solo filmi de büyük başarı elde edince eleştiriler bıçak gibi kesildi. Her ne kadar Wonder Woman 1984 beklentileri karşılayamasa da, karakterin geleceğinin daha iyi olacağını umuyoruz.

Wonder Woman Öncesi Yaşananlar

Gal Gadot 22 Şubat’ta Instagram üzerinden yeni bir fotoğraf paylaştı. Zack Snyder tarafından çekilen fotoğafın Batman v Superman seçmelerinden olduğunu açıkladı. Sonrasında önemli bir itirafta bulundu.

“Bu fotoğraf Zack Snyder tarafından Batman v Superman için Ben Affleck ile deneme çekimi yaptığımız gün çekildi. Tel Aviv’de film çekerken 30 saatlik bir uçuşla Los Angeles’a gelmiştim. Wonder Woman olmayı o kadar çok istiyordum ki, buna değerdi. Zack’a beni seçtiği ve Diana’yı canlandırmak için bana inandığı için sonsuza kadar minnettar olacağım. Bu fotoğraf çekilirken gelecekte beni neler bekliyor, bilmiyordum. O yüzden bu fotoğrafı görmek nostaljik hissettiriyor. Bu fotoğraf her şeyin bir nedeni olduğunun da kanıtı. Çünkü oyunculuğu bırakmayı düşünüyordum. Sonrasını biliyorsunuz.”

Bakmadan Geçme: Zack Snyder’s Justice League Fragmanı Türkçe Altyazılı

Gal Gadot daha önce de bir dönem oyunculuğu bırakmayı düşündüğünü açıklamıştı. Bu paylaşımla birlikte bu dönemin Wonder Woman’ın öncesine denk geldiğini öğreniyoruz. Tam pes etmek üzereyken hayat ona kaçırılmayacak bir fırsat sunmuş da diyebiliriz.