Gal Gadot Joss Whedon

Gal Gadot Joss Whedon İddialarını Açıklığa Kavuşturdu

Justice League filminin yeniden çekilen sahneleri sırasında Gal Gadot Joss Whedon arasında sıkıntı yaşandığı iddia edilmişti. Başarılı oyuncu bu iddialara açıklık getirdi.

Gal Gadot Joss Whedon İddiaları

Kısaca özet geçmek gerekirse Joss Whedon’un Justice League setinde Gal Gadot’u tehdit ettiği söyleniyordu. Gal Gadot’un Wonder Woman’ın filmde ele alınış biçiminden memnun olmadoğı söyleniyor. Kendisine yazılan repliklerin karakterine ters düştüğüne inanıyordu. Bunu dile getirdiğinde Joss Whedon’un onu tehdit ettiği The Hollywood Reporter‘ın özel haberinde yer almıştı. Joss Whedon’un oyuncuya yazılan replikleri okumazsa kariyerini biteceğini söylediği uzun süre gündemdeki yerini korumuştu. Aynı zamanda Joss Whedon’un “Seni filmde komik hale düşürürüm.” dediği de iddialar arasında yer alıyordu. Ardından sette Gal Gadot’u istemediği replikleri söylemeye zorlamakla övündüğü ve bu replikleri sırf onu rahatsız edeceğini bildiği için verdiği söylediği de iddiada yer bulan detaylar arasında. Bu konu oyuncunun  Los Angeles Times röportajında yeniden gündeme geldi. Gal Gadot da durumu şu sözlerle özetledi:

“Ray çıkıp başına gelenleri anlattığı için mutluyum. Onların Joss Whedon’la çekim yaptığı süreçte ben orada değildim. Fakat ben de onunla sıkıntı yaşadım. Sorunu yaşandığı anda çözüme kavuşturdum. Sıkıntıyı yönetim seviyesine taşıdım ve onlar da sorunu çözdü.”

BAKMADAN GEÇME: GUARDİANS OF THE GALAXY 4 GELECEK Mİ?

Gal Gadot daha önce de sorun yaşadığını ve sorunu yönetime taşıdığını ifade etmişti. Gerçekten söylentiği gibi tehdit edilip edilmediğini ise açıklamamayı seçti. Fakat söylentileri inkar etmemiş olması, Joss Whedon tarafından gerçekten tehdit edildiği şeklinde yorumlandı.