friends

Friends Hayranlarının Beklediği Gün Geldi

Friends hayranları uzun yıllardır ekibin yeniden bir araya gelmesini bekliyordu. Sonunda bu bekleyişi sonlandıracak olan özel bölümün çekimleri tamamlandı.

Aslında böyle bir buluşmanın yaşanacağını geçtiğimiz seneden beri biliyorduk. Amerika’da hizmet vermeye başlayan HBO Max platformu, Friends’in yayın haklarını da aldı. Bunu duyurmak ve kendi reklamlarını yapmak için de Friends ekibini bir araya getirecek bir program çekmeyi planlıyorlardı. Fakat Covid-19 salgınının patlak vermesi yüzünden bu programın çekimleri birkaç defa ertelenmişti. Sonunda bu hafta ekibi buluşturan bölüm çekildi.

Friends Buluşması, Yeni Bölüm Değil

Bu noktada bir şeyi açıklığa kavuşturmak isteriz. Çekilen Friends dizisinin devamı niteliğinde bir yeni bölüm değil. Bir senaryo veya hikaye olmayacak. Dizide rol alan tüm oyuncuların bir araya geleceği ve birlikte sohbet edecekleri bir program izleyeceğiz. Finalde gördüğümüz hikaye devam etmeyecek ya da karakterlerin şu anda nerede ne yaptığına dair bir fikrimiz olmayacak. Fakat finalden bu yana ekibin tamamının bir araya gelmesi mümkün olmamıştı. Bu programla birlikteJennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve Matthew Perry‘i yeniden birlikte görebileceğiz. İddialara göre oyuncuların her biri bu programda yer almak için 2,5 milyon dolar alıyor.

Henüz bu özel programın ne zaman yayınlanacağı belli değil. Ancak Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve Matthew Perry’nin buluşmasının çok keyifli olacağını tahmin ediyoruz. Umarım hayal kırıklığı yaratmayan bir buluşma olur.