Fatma 1. sezon

Fatma 1. Sezon Hakkında Tüm Detaylar

Başrolünde Burcu Biricik’in yer aldığı Fatma 1. sezon bölümleriyle Netflix’te karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki bu diziye dair neler biliyoruz?

Dizide Fatma karakterine başarılı bir oyuncu olan Burcu Biricik hayat veriyor. Ona bu macerasında Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürk gibi geniş bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Senaryo Özgür Önurme tarafından kaleme alındı. Yönetmen koltuğunu ise Özer Feyzioğlu ile paylaşıyor.

Fatma 1. sezon özeti

35 yaşındaki Fatma sıradan bir temizlikçi olmasıyla biliniyor. Kocası Zafer hapisten çıkıyor fakar bir süre sonra ortadan kayboluyor. Fatma da kocası Zafer’i aramaya başlıyor. Bu sırada hiç beklemediği bir cinayeti işliyor. Kocasının karanlık bağlantıları Fatma’nın işlediği cinayeti öğreniyor ve bu durumu kullanmaya başlıyor. Fatma da hayatta kalmak için öldürmeye devam etmek zorunda kalıyor. Fatma da bir süre sonra bunu her şeyin ihtikamını alışı olarak görmeye başlıyor. Bir yandan oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, bir yandan da kimsenin şüphe etmediği bir temizlikçi kadın oluveriyor. Zafer’i aramak için çıktığı bu macera bambaşka bir hikayeye dönüşüyor.

Bakmadan Geçme: Netflix Dizisi Gölge ve Kemik 1. Sezon Detayları

Fatma, 27 Nisan 2021’de ilk sezon bölümleriyle izleyicinin karşısına çıkacak. Sadece Netflix üzerinden seyredilebilecek dizi için paylaşılan tanıtımı hemen aşağıda bulup izleyebilirsiniz. Bakalım bu yeni Türk dizisi beğenilecek mi?