eternals

Eternals Filminden İlk Görüntüler Sonunda Geldi

Kasım ayında vizyona girecek Eternals filminin içinden ilk görüntüleri sonunda gördük. Eternals şu ana kadar izlediğimiz Marvel filmleri arasında en uzun zaman aralığını anlatacak olan yapım. Filmde izleyeceğimiz karakterler için ‘en yeni, eski karakterler’ diyebiliriz.

Filmin çıkmasına kısa bir süre kalmasına rağmen yayınlanan ilk görüntüler “Marvel Stüdyoları filmlerini kutlama zamanı” videosunda yer aldı. Yaşanan bu gelişmenin en büyük sebebi salgın. Bu süreçte pek çok film ertelendi. Bunun yanında hikayelerini ilk defa izleyeceğimiz Eternals’ın tanıtımını daha iyi planlamak istemişler gibi görünüyor. Elbette Oscar Ödülleri’nin kazananlarının açıklanmasını da beklemiş olabilirler. Bildiğiniz gibi Eternals’ın yönetmeni Chloé Zhao 2021 Oscar ödüllerinde Nomadland filmiyle en iyi yönetmen dalında adaydı. Onun kazanma ihtimali de yüksek görünüyordu. Sonucunda Chloé Zhao hem en iyi yönetmen hem de en iyi film ödüllerinin sahibi oldu. Marvel bunu bir reklam aracı olarak kullanıp filmin tanıtımına “Oscar Ödüllü Yönetmenden…” yazmak istemiş de olabilir. Sonuç olarak artık ilk görüntülerin çıkma zamanı gelmişti.

BAKMADAN GEÇME: MARVEL’DA ADINI SIKÇA DUYDUĞUMUZ ETERNALS KİMDİR?

Eternals’ın konusunun ne olduğu Marvel tarafından açıklanmadı. Bu konunun filmde derinlemesine işlenmesi bekleniyor. Biz yine de çizgi romanlarda Eternals neymiş diye bir bakalım! Eternals, Celestials olarak bilinen kozmik varlıklar tarafından 2,7 milyon yıl önce yaratılıyor ve insanlık tarihinin önemli noktalarında Eternals’a rastlıyoruz. Eternals temelde insanların gelişmiş versiyonu. Daha güçlüler ve uzun yaşayabiliyorlar ama görünüşleri insanlarla aynı. Şimdi onların hikayesini beyaz perdede izleyeceğiz. Merakla beklediğimiz yapım 5 Kasım 2021‘de vizyona girecek.