Cruella

Emma Stone Cruella Fragmanıyla Boy Gösteriyor

Başrolünde Emma Stone’un yer aldığı Cruella filminden ilk fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu. Bu filmde 101 Dalmaçyalı filminin kötüsü olarak tanıdığımız Cruella’nın maceralarına şahit olacağız.

Elbette Cruella denince aklımıza hemen 101 Dalmaçyalı geliyor. Ancak bu filmin kötüsünün nasıl doğduğunu merak etmiş miydiniz? Etmediyseniz de, Disney Cruella’nın hikayesini anlatmaya hazırlanıyor. Bu efsanevi karaktere de Emma Stone hayat veriyor. Emma Thompson, Mark Strong, Paul Walter Hauser, Emily Beecham ve Joel Fry gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Craig Gillespie’nin üstlendiği filmin konusu şöyle:

101 Dalmaçyalı filminin kötüsü olarak tanıdığımız Cruella bu sefer orijin hikayesiyle karşımıza çıkıyor. 1970’ler Londra’sında geçen filmde Estella de Vil genç bir moda tasarımcısı olarak karşımıza çıkıyor. Zamanla köpeklerin derilerine özellikle de Dalmaçyalıların derilerine takıntılı hale geliyor. Onun bu takıntısı Cruella ismini almasına sebep oluyor.

Bakmadan Geçme: Zack Snyder’s Justice League Fragmanı Türkçe Altyazılı

Disney tarafından izleyici karşısına çıkartılmaya hazırlanan Cruella filminin vizyon tarihi 28 Mayıs 2021 olarak açıklandı. Filmin ilk fragmanını hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.