Fantastik Dörtlü

Emily Blunt’in Üzücü Fantastik Dörtlü Açıklaması

Çok sevilen John Krasinki ve Emily Blunt çiftinin, Reed Richards ve Sue Storm olacağı söylentileri sosyal medyada dolaşıyordu. Hayranlar onları Fantastik Dörtlü filminde görmek konusunda çok istekli. Emily Blunt ise sonunda bu konuya Howard Stern’ün yaptığı programda açıklık getirdi. Başarılı oyuncu böyle bir durumun olmadığını şu sözlerle anlattı:

“Bu sadece hayranların isteği. Beni arayan kimse olmadı. İnsanlar ‘Bu harika olmaz mıydı?’ diyor ama bana kimse yazmadı.”

Konuşmanın ilerleyen kısımlarında Howard Stern‘ün “Sen Iron Man filminde Black Widow olup bu serinin bir parçası olabilirdin. Süper kahraman filmleri için fazla iyi bir oyuncu olduğunu, bunların senin oyunculuğun için alt seviyede kaldığını düşünüyor musun?” sözlerinden sonra Emily Blunt şu sözlerle düşüncelerine açıklık getirdi:

“Bence filmler ve sonu gelmeyen diziler çok yorucu ve boğucu. Böyle bir filmde asla oynamam demiyorum. Çok harika bir karakter olursa ilgilenebilirim ama süper kahraman film türüyle ilgilenmiyorum. Bu türe karşı tam olarak anlayamadığım bir soğukluğum var.’’

BAKMADAN GEÇME: MARVEL DİZİLERİ İÇİN EMMY ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI

Emily Blunt’ın bu açıklaması Fantastik Dörtlü filminde John Krasinki ve Emily Blunt çiftini yüksek ihtimal göremeyeceğimizi gösteriyor. Açıkçası Fantastic Four filmiyle ilgili John Watts’ın yönetmenlik koltuğuna oturması haricinde hiçbir şey bilmediğimiz için resmi açıklama gelmeden üzülmenin yersiz olduğunu düşünüyorum. Marvel stüdyolarından resmi açıklama gelmeden, seride yer alacaklarını söyleme şansları yok zaten.