Yarının Sınırında 2

Emily Blunt’ın Kafa Karıştıran Yarının Sınırında 2 Açıklaması

Tom Cruise ve Emily Blunt‘ın başrollerini paylaştığı Yarının Sınırında filmi için devam senaryosu hazır. Fakat Yarının Sınırında 2 filminin çekilip çekilmeyeceği ise şu an için merak konusu. 

Yarının Sınırında 2 Gelecek Mi?

2014 yılında vizyona giren ilk film Bilim Kurgu türündeydi ve izleyiciler tarafından sevilen bir yapım olmuştu. Türünün başarılı örneklerinden olan film için yönetmen Doug Liman tarafından 2019 yılında bir devam senaryosunun hazır olduğu açıklanmıştı. Doug Liman daha önce ikinci filmin isminin ilk filmin sloganı olan Yaşa Öl Tekrar Et olduğu da söylemişti. Blunt Yarının Sınırında 2’nin harika bir senaryoya sahip olduğunu söylüyor. Hatta senaryoya hayranlığını dile getiren Blunt, ikinci filmin yapılıp yapılmayacağı konusunda biraz düşünceli.

“Harika bir senaryoydu ama gelecek ne getirir bilinmez. Gerçekten harika bir senaryo okudum ama şu an bile bunu hayata geçirmek zor. Dürüst olmak gerekirse bu konuda bir cevabım yok.”

BAKMADAN GEÇME: ANGELİNA JOLİE ETERNALS YÖNETMENİNİ ÖVDÜ

Emily Blunt filmin maliyeti konusunda biraz endişeli gibi duruyor. Okuduğu senaryoyu ne kadar övüyor olsa da filmin çekimleri için ayrılması gereken bütçenin çok yüksek olacağından dolayı kolay kolay çekilebileceğini düşünmüyor. 

“Dürüst olmak gerekirse bu film için ayrılması gereken bütçenin çok yüksek olması gerekir. Nasıl yapılabilir bilmiyorum. Herkesin programının düzenlenmesi gerekir. Bunu yapmayı çok isterim. Yönetmenimiz Doug Liman ve Tom Cruise da buna bayılır. Hepimiz bu filmi yapmak istiyoruz ama sektörde neler olduğunu anlamamız gerekiyor. İnsanlar ne tür filmler yapmak istiyor, ne planlıyor bunu bilmemiz gerekiyor.”

Yorumlarını bu şekilde dile getiren Blunt insanların kafasında bir soru işareti oluşturdu. Filmin yönetmeni Doug Liman tarafından ikinci filmin yapılması için önemli bir çaba gösteriliyor. Bu çabanın yeterli olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.