Secret Invasion

Emilia Clarke Neden Secret Invasion Kadrosuna Katıldığını Açıkladı

Emilia Clarke, Marvel Studios’un Secret Invasion serisinde rol aldığını doğruladı. Ayrıca neden bu projeye katılmaya karar verdiğini açıkladı.

Dizi kadrosuna katılan oyuncuların hepsi Secret Invasion ile olan ilgileri konusunda sessiz kalmayı tercih etti. Fakat Emilia Clarke kadronun bir parçası olduğunu doğruladı. Eski Game of Thrones yıldızı, yeni mini dizisi MOM: Madness of Madness’ın tanıtımını yapmak için-n Comic Book ile yeni bir röportaj yaptı. Marvel Studios’un şu anda yaptıklarından etkilendiğini söyleyerek diziye neden katılmaya karar verdiğini açıkladı:

“Ben sadece şu anda yaptıkları şeyin çok heyecan verici ve çok havalı olduğunu düşünüyorum. Onları sanki bu dünyanın Apple’ıymış gibi hissediyorum. O ailenin bir parçası olmak, ‘Aman Tanrım‘, havalı çocuklardan oluşmuş kalabalığın içersinde gibiyim. Bu çok güzel. Dürüst olmak gerekirse, bunu yapan insanlar, beni gerçekten yapmak istemeye iten şeydi. Ben sadece herkesin kalbiyle kafasıyla karar verdiklerini ve doğru yerde olduğumu düşünüyorum.”

BAKMADAN GEÇME: THOR GERİ DÖNDÜ! RAGNAROK 2. SEZON İNCELEMESİ

SECRET INVASION DETAYLARI

Marvel Studios, Disney+ için hazırladığı özel içeriklerle katalogunu genişletmeye devam ediyor. Yaklaşan projeler arasında ilk kez Captain Marvel’da bir araya gelen Nick Fury ve Talos the Skrull‘un geri dönüşünü görecek olan Secret Invasion yer alıyor.

Başlangıçta, Marvel Studios’un eski S.H.I.E.L.D.’a odaklanan bir dizi geliştirmekle ilgilendiğine dair söylentiler vardı. En sonunda, Aralık 2020 tarihin’de Disney’in Yatırımcı Günü sırasında, MCU Yaratıcısı ve Genel Başkanı Kevin Feige, Secret Invasion dizisini duyurdu. O zamandan beri, proje yavaş yavaş hazırlanıyor. Yapımın 2022 yılında yayınlanması bekleniyor. Dizide Samuel L. Jackson ve Ben Mendelsohn kendi rollerini yeniden canlandıracak. Ayrıca seriye Olivia Colman, Kingsley Ben-Adir, Killian Scott ve Emilia Clarke gibi yeni yetenekler de katılacak.