Emilia Clarke

Emilia Clarke, Marvel Sinematik Evreni’ne Katılıyor

Game of Thrones dizisiyle geniş bir hayran kitlesine erişen Emilia Clarke, Marvel Sinematik Evreni’ne dahil oluyor. Oyuncunun Secret Invasion dizisinde rol alacağı ortaya çıktı.

Emilia Clarke, Secret Invasion’da!

Variety‘nin haberine göre Emilia Clarke, Marvel stüdyolarının yeni dizisi Secret Invasion’ın kadrosuna katılmak için görüşmelerin son aşamasına ulaştı. Disney Plus üzerinden yayınlanacak dizide Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir gibi isimler rol alacak. Olivia Colman ise stüdyoyla görüşme halinde olan oyunculardan biri. Onun da Secret Invasion’a dahil olduğunun açıklanmasını bekliyoruz. Şimdiye kadar yapılan açıklamalar doğrultusunda Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Nick Fury ve Ben Mendelsohn’un hayat verdiği Talos’un bu dizide yer alacağını biliyoruz. Onları ilk olarak Captain Marvel filminde görmüştük. Aynı filmde şekil değiştirme özelliğine sahip olan Skrull’lar ile de tanışmıştık. Şimdi onların hikayesine daha yakından bakacağız. Kadroya yeni katılan Kingsley Ben-Adir’in ise dizinin kötüsü olarak karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor.

BAKMADAN GEÇME: SHAZAM FURY OF GODS FİLMİNİN KÖTÜLERİ NETLEŞİYOR

Marvel çizgi romanlarında Secret Invasion oldukça enteresan bir hikayeye sahipti. Skrull’ların uzun süre önce pek çok insanın yerine geçtiğini öğreniyorduk. Yerini aldıkları karakterler arasında Marvel dünyasının kahramanları da yer alıyordu. Üstelik onların kendilerine özgü yeteneklerini kopyalamak için farklı teknolojiler kullanmışlardı. Secret Invasion dizisinde nasıl bir hikayeye şahit olacağımız ise henüz net değil.

Emilia Clarke, Secret Invasion’da hangi karakteri canlandıracak, henüz bilmiyoruz. Fakat bu diziyi merakla beklediğimizi söyleyebiliriz!