Elite 4. sezon

Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkıyor?

Netflix’in başarılı işleri arasında yer alan Elite 4. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Peki yeni bölümler ne zaman çıkacak?

Son zamanlarda İspanyol dizileri Netflix üzerinden inanılmaz bir yükseliş gösteriyor. Önce La Casa De Papel, ardından Elite izleyicileri kendine bağlamayı başarıyor. Üç sezondur izlediğimiz ve seyircilerini ekran başına kitlemeyi başaran Elite dizisinde ise ufak değişiklikler yaşanıyor. Hatırlarsanız sevilen gençlik dizisi üçüncü sezonu heyecan verici bir şekilde sonlandırmıştı. Ancak gelecek sezonda ise farklı isimler ve yeni karakterler göreceğiz. Çünkü karakterlerin bir kısmı olayların geçtiği Las Ciencias’tan mezun oldu ve ayrıldı. Arada bazı karakterlerin de öldüğünü unutmamak lazım. Sonuç olarak dördüncü sezonda Carla, Lu, Polo, Nadia ve Valerio olmayacak. Onların yerine yeni öğrenciler yani yepyeni karakterler göreceğiz. Elbette bu beş ismin dışında hikaye içinde daha kenarda kalan fakat artık macerası devam etmeyenler de olacak. Fakat onlar resmen diziye veda etmediklerinden, kimlerin hikayesi devam etmeyecek, henüz net değil.

Elite 4. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Onların yanında Omar, Ander, Guzman, Rebeka ve Cayetana ise hala Las Ciencias’talar. Yani onların hikayesi devam edecek diyebiliriz. Olayların nasıl ilerleyeceği ise büyük bir merak konusu. Merak ettiğimiz sorular ve çok daha fazlası 18 Haziran‘da netliğe kavuşacak. Çünkü dördüncü sezon bölümleri bu tarihte Netflix platformundaki yerini alacak. Bakalım yeni ekip beğenilecek mi, yoksa eski günleri arayacak mıyız?

Bakmadan Geçme: Brooklyn Nine Nine 8. Sezon Çekimleri Müjdesi