Black Adam

Dwayne Johnson Black Adam Müjdesini Paylaştı

Black Adam filmi DC hayranları tarafından merakla bekleniyor. Dwayne Johnson sonunda uzun zamandır beklenen müjdeli haberi takipçileriyle paylaştı.

Normalde Black Adam’ın heyecan uyandıran beyaz perde macerası Shazam filminde yaşanacaktı. Daha sonra planlarda değişiklik oldu ve onun kendi solo filmine kavuşacağı açıklandı. O zamandan beri DC hayranları bu filmin izleyici karşısına çıkacağı günü bekliyor. Normalde filmin çekimlerinin 2020 yazında başlaması bekleniyordu. Ancak salgın çekimlerin ve dolayısıyla da vizyon tarihinin ertelenmesine sebep oldu. Kısa süre önce filmin yakında başlayacağı duyurulmuştu. Meğer çekimler beklediğimizden de erken başlayacakmış. Dwayne Johnson beklenen haberi kendi Instagram hesabı üzerinden duyurdu. The Rock paylaştığı fotoğrafla çekimlerin ilk gününde olduklarını duyurdu. Bu rolü devralmanın bir onu olduğuna değindi.

Beklenen Black Adam Açıklaması

“Black Adam filminin çekimlerine başladık. Yönetmenimiz üstat Jaume Collet-Serra. Joker ile Oscar adayı olan Lawrence Sher görüntü yönetmenimiz. Yıldızlardan oluşan yetenekli, sağlam, kendini bu işe adamış ve bu işe odaklanmış bir prodüksiyon ekibimiz var. Çıktayı yükseltmeye ve beklentileri karşılayarak özel bir iş çıkartmaya hazırlar. Bu büyük bir onur.”

Bakmadan Geçme: Justice League – Joss Whedon ve Gal Gadot Arasında Neler Yaşandı?

Dwayne Johnson, Pierce Brosnan, Noah Centineo, Sarah Shahi ve Aldis Hodge gibi isimlerin rol aldığı film 29 Temmuz 2022‘de vizyona girecek. Umuyoruz ki Black Adam’ın yeniden ertelendiğine şahit olmayız ve filmi bir an önce izleriz.