Delidolu 3

Delidolu 3 Ne Zaman Çıkacak?

Netflix’in sevilen film serisi The Kissing Booth üçüncü filmiyle final yapmaya hazırlanıyor. Türkçe ismi Delidolu 3 olan filmin çıkış tarihi belli oldu.

The Kissing Booth ilk olarak 2018 yılında izleyici karşısına çıkmıştı. Bu romantik gençlik filminde Joey King, Joel Courtney ve Jacob Elordi gibi isimler rol alıyordu. Vince Marcello’nun yönettiği film izleyicilerden güzel tepkiler alınca hikayenin devamı da geldi. Zaten hikaye aynı isimli bir seriden uyarlanmıştı. Beth Reekles tarafından yazılan üç kitap olması sebebiyle seriyi devam ettirmek oldukça mümkündü. Dedidolu 3  ile birlikte bu serinin tamamlanmasına şahit olacağız diyebiliriz özetle.

Bakmadan Geçme: HIMYM SEVENLERE MÜJDE: HOW I MET YOUR FATHER YOLDA!

The Kissing Booth’un merkezinde liseli gençlerin romantik ilişkileri yer alıyor. Elle ve Lee çocukluklarından bu yana birlikte büyüyen iki yakın arkadaş olarak karşımıza çıkıyor. Elle uzun zaman boyunca Lee”nin kardeşi Noah’tan hoşlansa da, bunu gizlemek zorunda kalıyor. Çünkü arkadaşlıklarını devam ettirmek için koydukları kurallar arasında “aileden biriyle aşk yaşamamak” da yer alıyor. Fakat duyguları söz dinlemeyen Elle ve Noah ne kadar uğraşsalar da, birbirlerinden kaçamıyorlar. Bu da hem aşk hem de arkadaşlık konusunda büyük sıkıntılara yol açıyor.

Delidolu 3 Ne Zaman Gelecek?

Netflix’te büyük ilgi gören bu gençlik filmi eleştirmenler tarafından pek beğenilmemişti. Fakat kazanan izleyiciler oldu diyebiliriz. Delidolu 3 filmi 11 Ağustos 2021‘de Netflix’te karşımıza çıkacak ve seriyi tamamlayacak.