Galaksinin Koruyuları 3

Dave Bautista’nın Enteresan Galaksinin Koruyuları 3 Açıklaması

Galaksinin Koruyuları 3 filmi için merak dolu bekleyiş devam ederken Dave Bautista karakteri Drax hakkında enteresan bir açıklama yaptı.

Bildiğiniz gibi Galaksinin Koruyuları Vol 3 filminin çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde belli oldu. Marvel paylaştığı video ile birlikte filmin 5 Mayıs 2023‘te çıkacağını netleştirmiş oldu. Bu tarihin açıklanmasının ardından Dave Bautista filmin karakteri için bir son olabileceğini açıkladı. Sevilen oyuncu bu açıklamayı DigitalSpy‘ın yaptığı röportajda dile getirdi.

“Dürüst olmak gerekirse Galaksinin Koruyucuları Vol 3 filminin senaryosunda neler olduğunu bilmiyorum. Yıllar önce elimizde bir senaryo vardı ama Marvel evreni değişince uyumsuzlukları gidermek için bu senaryonun da değişmesi gerekiyordu. Bir süre Drax ve Mantis için çekilecek bir filmden bahsediliyordu. Ciddi söylüyorum hatta bu James Gunn’ın fikriydi. Gerçekten bir Drax ve Mantis filmi çekmek istiyordu. Bunun çok güzel bir fikir olduğunu düşünmüştüm ama stüdyodan bununla ilgili bir adım gelmedi. Daha sonra bu proje hakkında hiçbir şey de duymadım. İlgilendiklerini düşünmüyorum veya onların planlamalarına uymuyordu. Bunun dışında ben de bir şey bilmiyorum. Demek istediğim Galaksinin Koruyucuları Vol 3’te olacağım. Muhtemelen bu Drax’ı göreceğimiz son film olacak.”

BAKMADAN GEÇME: DOCTOR STRANGE WANDAVİSİON DİZİSİNDEN NEDEN ÇIKARTILDI?

Marvel’ın planlarını bilmediğini söyleyen Dave Bautista şu an için başka bir Marvel yapımında olmak istemediğini belli etmiş oldu. Eskiden bu dünyada yer almak için heyecanlı olsa da şirketin kararlarının oyuncunun düşüncelerini değiştirdiğini söylesek yanlış olmaz. Bakalım Mantis ve Drax filmi gelecek mi, yoksa Dave Bautista’nın dediği gibi rafa mı kalktı.