Dave Bautista

Dave Bautista Drax Açıklamasını Netleştirdi

Dave Bautista geçenlerde yaptığı açıklamada Galaksinin Koruyucuları Vol 3 filmi sonrasında muhtemelen Drax’ı göremeyeceğimizi, bunun son filmi olacağını söylemişti. Bu açıklamanın ardından Drax’ın son filmde öleceği veya oyuncunun yapımdan ayrılacağı düşünülmeye başlanmıştı. Dave Bautista yanlış anlaşıldığını fark edip Twitter’da duruma açıklık getirdi. IGN’in haberini alıntılayarak yeni bir açıklama yaptı.

“Drax hiçbir yere gitmiyor. Sadece benim tarafımdan oynanmayacak. Tanrı aşkına Galaksinin Koruyucuları 3 çıktığında 54 yaşında olacağım! Her yerimin her an sarkmasını bekliyorum.”

Dave Bautista’nın bu sözleri üzerine Galaksinin Koruyucuları filmlerinin yönetmeni James Gunn oyuncuyu destekler nitelikte cevap verdi.

Sen olmadan Drax benim için yok adamım. Sen Marvel Sinematik Evreni’nin Yokedici Drax’ısın, bu benim için asla değişmeyecek. Ve oyunculuk seçimlerinle ilgili istediğini yapma hakkına sahipsin.”

Dave Bautista’nın bu sözlere cevabı ise Drax severleri biraz üzdü.

“Sensiz benim için de Drax yok kardeşim. #YolculuğunSonu Seni seviyorum dostum.”

BAKMADAN GEÇME: DAVE BAUTİSTA’NIN ENTERESAN GALAKSİNİN KORUYULARI 3 AÇIKLAMASI

James Gunn’ın Dave Bautista’ya verdiği cevaba gelen bir soruda şu sorulmuştu. “Çekebilecek olsanız Galaksinin Koruyucuları için dördüncü filmi çeker misiniz?” James Gunn bu soruya şu şekilde cevap verdi. “Ben mi? Asla asla demem ama Galaksinin Koruyucuları Vol 1 ile anlatmaya başladığım bu hikayeyi Vol 3 ile bitirmeyi düşünüyorum.” Görünen o ki Galaksinin Koruyucuları Vol 3 serinin son filmi olacak. Son filmde karakterlere ne olacağı ise şu an belli değil. Marvel’ın karakterlerin özelindeki planlarını ise gelecek zamanlarda hep birlikte göreceğiz.